Wpis z mikrobloga

odniosę się do całej sytuacji (bo mogę). Ja rozumiem, że wielu graczy jak i administracja nie lubiło części rebornów, chociaż sami sobie na to zasłużyli, ale mimo wszystko to były osoby, które brały udział w życiu tego ots'a. W jaki sposób już pominę, bo jak usłyszałem o godzinie policyjnej to mi flaki wywaliło na lewą stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale...wciąż Ci ludzie tracili swój czas żeby być kimś na serwerze, nie spali po nocach żeby być w topce, a admin w ciągu chwili (dosłownie. Jechałem samochodem z pracy do domu a to 10km) odbiera im to wszystko. Tak jak ich nie lubię, tak zrobiło mi się po prostu przykro, że gracz z którym kiedyś byłem w teamie #!$%@? takie rzeczy. Będąc GM'em powinieneś być neutralny, nawet walcząc po jednej ze stron. Reborni robili questy (w których nawet ja uczestniczyłem i mimo mojego podejścia do nich nie ubili mnie, chociaż mogli) więc pomagali więcej, niż gildia chłopaki z baraków. A szczególnie geron. No i tutaj wspomnę jeszcze raz. Jest mi przykro gościu, że kiedyś razem walczyliśmy, a teraz jesteś bardziej rakotwórczy niż wszyscy reborni razem wzięci. Bo oni wykorzystywali władzę do ubijania osób, ty wykorzystujesz władzę do usuwania ich kont. Jeśli jeszcze kiedyś powstanie inicjatywa ots'a wykopków, to mam nadzieję, że nie będziesz miał z nią nic wspólnego(i ja również z tobą)

Także, bardzo mi przykro chłopaki (nawet Ty zielarz) że został wam odebrany czas i zabawa, ale jak widać niektóre osoby po dojściu do władzy zmieniają się o 360...180 stopni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli będzie jakaś szansa żebyście odzyskali swoje konta, to macie mój głos. Ja potrafię dużo zrozumieć, ale to co zrobił geron to największe #!$%@? jakie mógł zrobić admin (przy okazji usuwając gildię. No #!$%@? brawo, najpierw konta, a potem Ci co zostali nie mogą być już rebornami, brawo).

Btw. Geron, moje konto również możesz usunąć. Nick "rat". Ten serwer po tej akcji i tak nie będzie miał uznania u graczy, więc możemy zapalać świeczki. @Shentang możesz być pierwszy.

#wykopots
  • 6