Wpis z mikrobloga

Cześć

chciałbym rozpocząć planetary interactions w nullsec aczkolwiek widzę że praktycznie każdy system należy do jakiegoś przymierza. Możecie mi powiedzieć czy zakładanie swoich PI w takich systemach jest zabronione czy taki alliance będzie mnie prześladować? Jak to wygląda?

Pozdrawiam :)

#eveonline
  • 9
@Maiden696: Dzięki za szybką odpowiedź :) Gra już jest aktywna na tyle długo, że pewnie każdy system jest pod 'panowaniem' jakiegoś przymierza. Czy to oznacza, że nie ma szans na osiedlenie się w takiej przestrzeni? Rozwiązaniem może być dołączenie do jakiejś korporacji z danego przemierza? I tak btw: przy poszukiwaniu systemu patrze na wskaźniki military/industry index i z tego co widzę jest sporo systemów w których industry index jest zerowy natomiast
@orzel20: Jest jeszcze opcja kupować surowce najniższego tieru i przerabiać na najwyższy w Hisec.
Ale nie wiem ile można na tym zarobić, raczej niedużo.
Jeśli chcesz robić planetki w 0.0 to najprościej dołączyć do jakiegoś sojuszu, część z nich rekrutuje nawet alfy.
Ze swojej strony mogę zaprosić do korpa w którym jestem. Kanał BWC HQ ingame.
@orzel20: Wiem, że trochę późno, ale dodam coś od siebie :P Jeśli nie chcesz dołączać do żadnego bloku to największe szanse masz w regionie Providence, który(chyba jako jedyny w null) stosuje politykę NRDS(Not red don't shoot). Co oznacza, że jeśli nie zaszedłeś im jakoś za skórę to powinni ci pozwolić latać u siebie w przestrzeni bez większych problemów.