Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłbym wspaniałym gestapowcem, egzekutorem i wrogiem narodowym numer jeden gdyby moje życie przypadło na okres 2 wojny. Zero empatii, współczucia i litości. Smutne ale prawdziwe, normalni ludzie poklepią się po głowie powiedzą że jesteś ostro szurnięty i nie zrozumieją ale istnieje na tym świecie ten mały odsetek takich jak ja i bądźcie tego świadomi. Tego nie mówi się na głos tylko trzyma dla siebie, nikt nigdy wam się do tego nie przyzna ale to najzwyczajniej siedzi w człowieku i tylko czeka na okazję żeby się uwolnić. Z pozoru mili i spokojni ludzie mogą wykazać się tak niesamowitymi skłonnościami do zadawania bólu drugiej osobie że to się w głowie nie mieści.
#psychologia #psychika #zaburzeniaosobowosci #sadyzm #problemypsychiczne

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 27
gdyby na twoich oczach ktoś odciął komuś głowę to założę się że płakał byś jak mała dziewczynka.


@Ruski_Kiler: może by było tak jak piszesz, może by to spłynęło po nim jak po kaczce, a może by dostał wzwodu? Na świecie jest trochę psycholi, błędem jest całkowita negacja ich istnienia.

@AnonimoweMirkoWyznania: z takimi predyspozycjami możesz szukać pracy w firmie sprzątającej po zabójstwach.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale wiesz, że psychiatryki jeszcze nie są przepełnione? Empatia, współczucie to ludzka cecha i jeżeli myślisz że jesteś w stanie kogoś skrzywdzić/zabić to dam Ci adres do morawicy.

Mogę oglądać zabójstwa, wypadki ale żeby mówić że komuś można zrobić krzywdę/zabijać bez problemu to eh.

jeżeli to jest zarzutka:
( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)(