Wpis z mikrobloga

#!$%@?. Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie. O 13.30 miała odbyć się debata w TVP Info z przedstawicielami Porozumienia Rezydentów oraz Porozumienia Zawodów Medycznych w związku ze złożonym obywatelskim projektem ustawy określającym warunki zatrudnienia w służbie zdrowia. Przedstawiciele PR oraz PZM w całkowicie apolitycznych zbiórkach zebrali pomiędzy 150-200 tys. podpisów, przy czym aby obywatelski projekt ustawy był przyjęty pod obrady sejmu niezbędne było uzyskanie 100 tys. podpisów.
I CO? I #!$%@?- debata w ostatnim momencie spadła z anteny zastąpiona przez PILNĄ TRANSMISJĘ MSZY KANONIZACYJNEJ ŚWIATKÓW OBJAWIENIA MARYI- HIACYNTA I FRANCISZKA MARTO XDDDDD
Żeby było jeszcze śmieszniej msza ta również transmitowana jest na żywo przez TVP1 XD
#gorzkiezale #bekazprawakow #tvpis #neuropa
odrry - #!$%@?. Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie. O 13.30 miała odbyć się ...

źródło: comment_T8cQw0nW5Frr7SIY8P3YXStORbrG0exy.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Puter: możliwe, jednak oceniajmy to co jest tu i teraz - i skoro jesteśmy tak krytyczni dla grzechów rządów PO, to nie tłumaczmy nimi obecnych rządów PiS, który w końcu dać miał niby dobra zmianę i nowa jakość.
  • Odpowiedz
@odrry: Jestem katolikiem, ale nóż mi się w kieszeni otwiera. Niech dadzą transmisję na jeden kanał, skoro muszą. Np. na TVP Info i kto chce to sobie obejrzy, a nie wciskają każdemu. Nie pierwsza i nie ostatnia kanonizacja, żeby robić z tego coś wielkiego.
  • Odpowiedz
  • 1
@odrry
Bo to jest taka, proszę ja ciebie, misja. Mianowicie misja utrzymania władzy za wszelką cene. Wobec tego takie debaty, skazane niejako na porażkę rzadzacych są bardzo nie na miejscu xD.
  • Odpowiedz
@troyes: Racja , ale nie można tylko walić w jeden bęben teraz. Trzeba pamiętać co PO zrobiła - totalną odwrotność programu?Pamiętasz 3x17?
  • Odpowiedz
@odrry robią to zawodowo: trzeba najpierw odtrąbić sukces ustawy o płacach minimalnych, a potem pokazać, że my tutaj dobrzy, dajemy ile możemy na podwyżki, od ust sobie odbieramy, a tam oni - konowały, łowcy skór, mafia medyczna chce jakichś kokosów za pracę. Ciekawe, jaka będzie narracja w TVP dotycząca tej inicjatywy ustawodawczej, obstawiam, że właśnie taką.
  • Odpowiedz
  • 3
@pawcuq: wiem to od osoby, która zasiada w prezydium Porozumienia Rezydentów i miała wziąć udział tej debacie. Dodatkowo informacje te potwierdziło PR na oficjalnej stronie na FB
  • Odpowiedz
@odrry: dziwna sprawa, na ich facebooku jest tylko post sprzed godziny z linkiem właśnie do wykopu na ten temat. Przed terminem debaty w TVP 0 informacji na FB PZ oraz PZM o tym a że temat rezydentów nie jest w TV poruszany co 10 minut więc takie zaproszenie to chyba jako takie dla nich wydarzenie. Just sayin - bez spiny.
  • Odpowiedz
A na co debatować nad czymś co jest już zaklepane. Szkoda ludzi i ich energii, bo jak dojdzie do nich że nic nie mogą... to będzie po nas
  • Odpowiedz