Wpis z mikrobloga

@londynskibusinessman: w UK byłem (jeszcze jestem) na studiach. w międzyczasie wróciłem na rok do Polski bo znalazłem świetną ofertę pracy. przekonałem się że w moim zawodzie mogę mieć godne warunki w kraju gdzie jestem po prostu u siebie. do UK wróciłem by dokończyć studia i od czwartku ponownie poszukuję pracy. na najbliższy rok planuję przeprowadzić się do jednego z miast Warszawa/Poznań/Wrocław i zobaczyć jak tam się żyje, a jak się spodoba
  • Odpowiedz
@BQP: z dziewczyną nam się podobał ( ͡° ʖ̯ ͡°) tzn głównie okolice Starego Rynku bo tam głównie przebywaliśmy. z Poznaniem jest jednak inny problem - mało firm IT, więc raczej odpada
  • Odpowiedz
mało firm IT, więc raczej odpada


@wuut: To chyba zależy od branży? Wydaje mi się, że w Poznaniu jest bardzo dużo firm IT, więcej niż we Wrocławiu. No i Poznań jest jednak ładnym miastem, fajnie zorganizowanym
  • Odpowiedz
@wuut: A szukasz korpo? Jest jeszcze Netguru i mniejsze firmy grzebiące w Railsach. To serio zależy czego szukasz (jaka branża). Korporacji faktycznie może być mniej niż w innych miejscach, no ale ja nigdy nie chciałem robić w korpo :)
  • Odpowiedz
  • 0
@erwit: jak sam jestem ze Szczecina wiec Rzeszów to trochę bardzo za daleko. nad Gdańskiem myślałem ale póki co nie za bardzo, zawsze kiedyś można się przeprowadzić ;)

@johny-kalesonny: ja głównie w C siedzę i tego serio jest niewiele w Poznaniu :/ i póki co tylko korpo, przynajmniej póki nie poczuję się jakoś pewniej jako programista :D
  • Odpowiedz