Wpis z mikrobloga

@tomasz-szalanski: i na tej podstawie generalizujesz na cala plec? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja raz wygralam rozdajo, a okazalo sie, ze organizowane bylo przez goscia, ktory nagrody nie wyslal - sciemnial kilka tygodni, ze poszlo, poszlo, po czym sie wyszlo na jaw, ze wszystko to byla sciema - drugim wygranym bylo jego multikonto, a sam dostal bana na amen.
I co, mam uznac, ze wszyscy faceci organizujacy
@tomasz-szalanski: a czy moglbys napisac to po polsku?
patrzylam po Twoich wpisach i ciezko stwierdzic, o co chodzi - wiec milo by bylo, gdybys wyjasnil sytuacje jasno i logicznie.
Ostatnie Twoj wpis tutaj jest mocno niejasny i niegramatyczny i naprawde ciezko rozgryzc, o co tak naprawde chodzi (chodzilo).
@tomasz-szalanski: ale naprawde na podstawie proby w postaci JEDNEJ osoby uwazasz, ze to rzutuje na cala plec?
Ja nie neguje tego, ze ta jakas losowa panna zachowala sie zle, ale uwazam, ze nie jest w porzadku zachowane tej JEDNEJ kobity rozciagac na wszystkie.
Jakbys mial nie wiem.. 10 wdziecznych facetow i 10 lasek, ktore takie akcje robia - to juz predzej jakas podstawa. Ale jedna? Serio? :)
Nie sadzisz, ze po
@tomasz-szalanski: naprawdę aż tak Cię to boli? Dziękowałam Ci kilkukrotnie i do końca nie spodziewałam się, że w ogóle dostanę cokolwiek. Kiedy zamówienie przyszło, z kolegą wpadliśmy na pomysł - Twoim zdaniem głupi, dla nas wydawał się śmieszny, że wstawimy zdjęcie hawajskiej z głupim podpisem, zanim pokażemy co naprawdę przyszło. Szkoda, że tak błaha rzecz potrafi Cię aż tak zdenerwować i że jeden mój głupi żart sprawił, że wrzucasz wszystkie kobiety