Wpis z mikrobloga

Stoję sobie dzisiaj na światłach koło Ameryki.Na pasie obok auto z dwoma facetami w środku. Ja się śpieszę, więc trzymam nogę na gazie i delikatnie dociskam. W aucie obok poruszenie i komentarze. Gdy światło się zmieniło, wyruszyłam z kopyta. Auto obok zostało w tyle. Za Galerią Rzeszów wyprzedziło mnie pędząc o wiele za szybko. Na Wiadukcie Śląskim zajechał mi drogę i... zwolnił do 40 na godz, o mały włos nie wywołując wypadku. Pojechał tak kilkadziesiąt metrów, przyśpieszył i skręcił w osiedle. Pamiętam numery. Jak myślicie Mirasy? Powinnam zgłosić na policję, czy wystarczającą karą dla debila jest mały fiutek? #pytanie #rzeszow #logikaniebieskichpaskow #motoryzacja
  • 12
@bluajs:

Ja się śpieszę, więc trzymam nogę na gazie i delikatnie dociskam


Tak się nie robi. Psujesz sprzęgło. Poza tym myśleli, że się z nimi chcesz ścigać, za co niby na policje chcesz zgłaszać.. siebie też zgłoś
@r5678: Ty tak serio? Nie złamałam żadnych przepisów a debil o mało nie doprowadził do tragedii na wiadukcie. Kilkanaście metrów nad ziemią. Też zawsze bierzesz do siebie wszystko co robią inni ludzie? Też myślisz, że siedząca w samochodzie obik kobieta po 40- ce, wioząca dziecko chce się z Tobą ścigać? Jeśli tak. To masz problem. Ja dzisiaj kupiłam w końcu kamerę. Z podglądem z przodu z z tyłu. Następnemu cymbałowi nie