Wpis z mikrobloga

Od kilku miesięcy mam prawo jazdy i rzecz która mnie najbardziej denerwuje to to, ze różowe paski nie dziękują.
Jade sobie moim włoskim super autem, mianowicie Fiatem Pandą i widzę kolesia czekającego na przejściu, nikt sie nie zatrzymuje to sobie myślę

mam dobry dzień, idź czlowieku, puszczam Cie, hakuna matata, karma do mnie wróci.
Facet to widzi i wchodzi na jezdnie (obojetnie czy Seba czy Janusz, czy stary czy młody. Większość facetów po prostu) i juz widzę, ze jest gitem, machnie głową, ręką, uśmiechnie sie
No i elegancko i ruszam sobie i jestem z siebie zadowolony.
Sytuacja druga
Idzie kobieta
Myślę sobie

mam dobry dzień, idź czlowieczko, puszczam Cie, hakuna matata, karma do mnie wróci

Wchodzi
I idzie
I schodzi z jedni
I pruje przed siebie
Żadnego dziekuje, o lodziku nie wspominając #pdk
Ani nie machnie, ani sie nie uśmiechnie. nic. Idzie dama i #!$%@?
Tylko kilka razy sie spotkałem z tym, ze różowy jakoś tam zareagował a większość facetów jednak odwzajemni to

#rozowepaski #niebieskiepaski

#oswiadczenie #gorzkiezale dam se #motoryzacja
  • 209
@salvador5000: jestem ph. Robie dużo km rocznie. Też to zauważyłem. Kobiety robią to, czego nauczyły się na kursie. Jakiekolwiek odstępstwa od normy(wpuszczanie z podporządkowanej, podziękowanie za wpuszczenie itp) są obce i nie wiedzą jak zareagować. Albo nie chcą po prostu. Damy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kat___Rzeznikow: To też działa w drugą stronę: czekam na przejściu, sznur aut. Kobieta nigdy się nie zatrzyma, choćby po przejechaniu 50 metrów czekało ją czerwone światło. Nie i #!$%@?.
Najgorszym typem jest jest jednak baba po 40 w suvie. To jest rak, który powinno się wycinać. Raz taka prawie we mnie wjechała na przejściu (oczywiście miałem zielone), ona zobaczyła że ma zieloną strzałkę i swoim bmw x5 zatrzymała się mniej niż
@pestis dopóki nie postawisz nogi na przejściu to mogę zignorować to, że stoisz (patrz przepisy). Jak jesteś w miarę ogarniety to wchodzisz powoli na przejście i każdy ci ustąpi bo musi a jak tego nie zrobisz to czekaj na łaskę i podziękuj temu kierowcy bo gdyby nie on to po prostu stałbyś dłużej na tych pasach
@r5678: zapewne widzą w Tobie beta providera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak już ktoś wcześniej wspomniał, niektóre kobiety sądzą, że to im się należy, podobnie z przepuszczaniem ich w drzwiach itp. niby nic wielkiego, ale powiedzenie dziękuje okazuje jakiś rodzaj szacunku i poziom kultury danego osobnika.. dodatkowo jak również ktoś wyżej napisał, kobiety są predytsynowane do nauki jakichkolwiek przepisów/zasad itp. i jakiekolwiek odstępstwa od tych norm nie