Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich moto Mirków z południa (Wrocław, Nysa, Opole, a nawet Katowice) polecam przejażdżkę z Lądka Zdroju do Głuchołaz przez Czechy. Droga 457 przez Javornik, Bernatice, Vidave do Mikulovic i Głuchołaz to jest dzieło sztuki. Masa szybkich zakrętów no i asfalt stół. Myślałem, że wczorajsze ponad 250km na gołym Hornecie odczuję bardziej ale do 130 km/h było w miarę komfortowo i najważniejsze nic nie boli.
#motocykle
  • 7
@FLAqMastah: drogi czyściutkie były. Najpierw jechałem od Paczkowa do Javornika i Lądka. A na powrocie na Głuchołazy. Całą drogę żwiru nie było. Jednakże szczególnie w partiach wysokich wąsko i dziwnie śliski asfalt. W jednej wiosce kawałek bruku a tak to mega pozytywnie jestem zaskoczony. Jeden z towarzyszy podróży mówił, że ta droga jest jakiś rok po remoncie bo w sezonie 2015 była dziurawa jak ser.
@czarny_matt94: wyszczególniłeś te miejscowości, aż pomyślałem, że jakiś wypad planujesz i ludzi szukasz

jak możesz to wyślij zarysowaną twoją trasę na google maps. bo już sam nie wiem czy tamtędy jechałem czy też jeszcze nie