Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna będzie druchną na ślubie swojej koleżanki. Twierdzi ze w związku z tym na weselu będzie siedzieć przy stoliku z młodymi a mnie usadzą gdzieś osobno w tłumie. Wydaje mi się to dziwne bo na weselach których byłem normalnie drużbowie i druchny siedzą że swoimi partnerami gdzieś w poblizu mlodych a nie są rozsadzani po sali. Średnio mi się to widzi bo malo kogo tam znam i pewnie średnio będę się bawił spędzając ten wieczór jakbym był tam sam. Dziwnie mi sie wydaje takie rozsadznie partnerów ale podobno mlodzi tak chcą. Co o tym sądzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: kurna, przeczytałem "Moja dziewczyna będzie ruchana na ślubie swojej koleżanki. "
A co do meritum, to ostatnio na weselu, jak byłem świadkiem, to siedziałem z młodymi, a moje dziewczę siedziało naprzeciwko, czyli nie razem, ale blisko. Nie rób tragedii, to jeden wieczór i jak minie pierwsza godzina, o ile to nie jakieś mega-oficjalne wesele, to wszyscy będą wędrować i każdy będzie miał wyjebongo gdzie siedzi. No chyba, że nie masz
@AnonimoweMirkoWyznania: problemy pierwszego świata.... przecież na weselu przy stoje się tylko je, to chyba obojętne gdzie siedzicie - i tak będziecie bawili się razem - oraz - po "oficjalnym" obiedzie i tak każdy siedzi gdzie indziej, ludzie się mieszają, wesele "się dzieje"...
OP: @Asterling: Zwyczaj jak zwyczaj ale np mój brat był drużbą u przyjaciela i siedział normalnie z dziewczyną w pobliżu a nie wyrzucali jej do innego stolika z obcymi ludźmi. Dla mnie to dziwne żeby tak parę rozsadzić jakby przyszli tam w ogóle osobno.
@nyslion: Zastanawiam się nad tym bo mi się to za bardzo nie podoba.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling
OP: @PerfectM: to nie o to chodzi bo integrować potrafię się szybko zwłaszcza po wódce ale tak jak powiedział @ShpxLbh szanujmy się. Nie podobają mi się po prostu takie wiejskie zwyczaje no ale niby młodzi tak chcą (swoją drogą ich akurat znam) więc tym bardziej. Podobno partnerzy druhen i drużbów będą siedzieć razem ale przy osobnym stoliku, trochę bez sensu.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: