Wpis z mikrobloga

pytanie do ludzi spod #nba i w sumie #celticspride, może to głupie pytanie a może nie, ale czy ktoś z was zauważył, że w Polsce nie patrzy się przychylnym okiem na C's? bo gdzie nie wejdę to wszędzie widzie ból dupska, że to Wizz powinni dalej grać, że C's to jakieś nieporozumienie i ogólnie to #!$%@?ć C's. Skąd się to bierze?
  • 23
@thrawn41: nie zauważyłeś bo takiego bólu dupska nie ma i nie chodzi o wygraną C's czy przegraną Wizz, chodzi o to, że mało kto lubi Białego Kuco-Śmiecia. Antyfani Olynyka znajdą się nawet między fanami C's. Nie znam innego gościa w tej lidzie, który przyczynił się do tak znaczących kontuzji lub spowodował potencjalnie bardzo groźne sytuacje.

@mellermateusz1 @MrBates Poczekajcie do serii z Cavs. Jestem pewien, że znowu będzie jakaś szopa z waszym
@fredziol: ile na przestrzeni ostatnich 5 lat było groźnych sytuacji z Olnykiem? jakoś wielu ich nie naliczyłem a mecze C's staram się oglądać regularnie od jakichś 7 lat i nie ma ich aż tak wielu jak próbujesz to udowodnić, po za tym to jest koszykówka, tutaj gra się w kontakcie i pewnych rzeczy nie da sie uniknąć, jak chociaż by tej z Love'm, taki jest zawodowy sport. Chyba, że wolisz patrzeć
@MrBates: dla mnie śmieć player to taki, który swoją świadomą niesportową zagrywką doprowadza innego gracza do kontuzji (ewentualnie mniej poważnych obrażeń) wykluczając go z czołowych rozgrywek takich jak finały, playoffy czy końcówka RS. Nie do końca pamiętam co robił Morris, nie śledzę wszystkich drużyn. Nie mniej nie przypominam sobie by wyrwał komuś ramię w jakiejkolwiek grze. Co innego twardy faul gdy choć próbujesz atakować piłkę. Co innego zachowanie bez uzasadnienia jak
@MrBates: serio Ty masz w ogóle coś wspólnego z koszem poza tym, że widzisz go na ekranie komputera lub telewizora? Nie wmówisz mi, że to było legalne zagranie i będąc na miejscu Lova w analoginczej sytuacji grając na boisku po wyrwaniu ramienia przez przeciwnika zamrugałbyś dwa razy i powiedział sobie "no trudno, taka jest gra, sport kontaktowy, za kilka miesięcy wrócę sobie na boisko pograć"