Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do #rozowypasek ,które chodzą na siłownię. Podoba mi się dziewczyna z która się już mijałem na siłowni 2 razy(ja przychodziłem, ona wychodziła). Jak zagadać do dziewczyny na siłowni, żeby nie wyjść na creepy gościa?! Wiadomo, wszyscy na wejściu się witają, myślicie, że w porządku będzie przywitanie - cześć, niepokojdowynajecia jestem, widzę Cię tu już 3 raz, może dasz się zaprosić na kawę i ciastko któregoś dnia?... wydaje mi się to creepy, dlatego chciałbym poznać opinie węgierek z tagu #mikrokoksy, co o tym myślą.


#podrywajzwykopem #silownia #rozowepaski
  • 30
@Niepokoj_do_wynajecia: Moim zdaniem nie ma nic nienaturalnego i dziwnego w tym, że ładna dziewczyna podoba się chłopakowi. Więc wychodząc od tego założenia po prostu naturalnie, bez spinki okaż jej swoje zainteresowanie.

Ważne jest, by zrobić to na luzie, bez spinki i w taki sposób, by ona czuła, że może Ci bez skrępowania odmówić i nie będziesz po odmowie ani nieprzyjemny dla niej, ani nachalny.

Bądź przygotowany na odmowę - może ma
@Niepokoj_do_wynajecia: Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale chcesz się z nią przywitać jak wychodzi z siłowni i przy wyjściu pytać o kawę? :D
Odnośnie samego zaproszenia itd. nie wiem, może to tylko ja mam tak ale miałabym opory przed umówieniem się z kimś kogo widziałam raz/dwa przelotnie w drzwiach - o wiele bardziej naturalne wydaje mi się na początku zwykłe przedstawienie się i chwila niezobowiązującej rozmowy (wiadomo, pierwsze wrażenie najlepsze -