Wpis z mikrobloga

@wpoz też się bałem. nic się nie przygotowywałem, gdyż byłem pochłonięty nowo rozpoczętą pracą. wchodziłem jako 5. przedtem zapytalem osoby jakie pytania miały. porównałem je z tymi co w kalkulatorze byly wpisane. okazało się, że wylosowałem łatwy temat o patriotyzmie. szybkie omowienie wiersza, rzucenie przykladami z tekstow kultury, dodanie ciekawostek przeczytanych na wykoppeel i 40/40. nie przejmuj sie, zdac na pewno zdasz.
@wajking: nie wszystkie tematy na te godziny są i na niektóre na różnych kalkulatorach się różnią. I nie będę miał dużo czasu na ogarnięcie ich, a nawet w domu czytając tematy ciężko mi coś wymyślić... Niezbyt mi on pomoże. @zmienna_pomocnicza: no to masz jakąś tam wiedzę, wychodzi na to że ja nie. Do wielu tematów ciężko mi podpiąć jakiś tekst kultury.
@wpoz: ja dzis zdawałam, moje numery byly juz godzine przed egzaminem, do tego czasu zmienily sie jeszcze z 10 razy, ale caly czas odswiezalam i jakos tak 15 min przed moim wejsciem byly juz potwierdzone pytania, na szybko z kolegami i kolezankami co byli razem ze mna w grupie ogarnelismy jakies przykłady i poszlo :D
@DZIK_Kirex: ja cały czas nie jestem do tego przekonany, a tym bardziej jak patrzę na te pytania. Może bym coś powiedział ale maks kilka zdań, mógłbym wyjść po minucie, nie ma mowy o mówieniu przez chociaż kilka.
A jak się trafi językowy to mogę od razu wyjść.