Wpis z mikrobloga

Wiem wiem, kto czyta #onet :)
Ale jakoś tam się zapędziłem i znalazłem ciekawe zestawienie:
http://moto.onet.pl/testy-uzywane/20-najgorszych-aut-20-lecia/6lktf8

Wśród 'najgorszych' samochodów Lancia Lybra.
Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie jeden mały fakt...
Otóż 5 lat wcześniej (wg daty, ale był też artykuł 7 lat wcześniej) sami to auto zachwalali!
http://moto.onet.pl/testy-uzywane/niedocenione-lancia-lybra-limuzyna-za-11-tys-zl/m6366

W 2010 roku czytałem na onecie artykuł o Lybrze - samochód był bardzo wychwalany. Poszukałem, pooglądałem, kupiłem i przez 5 lat jeździłem (swoją drogą kupił ją ode mnie pewien Mireczek!).
Autko było piękne i cudne. Fakt, troszkę drobnostek trzeba było zrobić (jak w każdym!), ale sprzedawałem tylko dlatego, że w rodzinie pojawiła się okazja kupienia dużo nowszego autka w okazyjnej cenie (Lybra była już 15 letnia gdy ją sprzedawałem). Zresztą przed sprzedażą jeszcze w nią całkiem sporo włożyłem z myślą, że jak nie pójdzie to i tak będę nią jeździł do skutku..

Pomijając wszystko - żadna z wymienionych wad nie wystąpiła u mnie, autko pięknie się prowadziło, nie było problemów z zawieszeniem, dlatego nie wiem dlaczego to auto znalazło się na tej liście.
Co miał na myśli autor pisząc to zestawienie? Nie wiem, chyba znalazł po prostu kilka najrzadszych samochodów, dodał standardowe o kiepskiej opinii i napisał cudny artykuł... W końcu ilość kliknięć musi się zgadzać.

Jedno jest pewne - gdyby Lybra miała następcę - teraz bym nim jeździł.

#lancia #motoryzacja #samochody
  • 3
@husky83

Pamiętam w pracy miałem takiego janusza, który to upodobał sobie właśnie Lybrę. Był tylko mały szkopuł...
Chciał przyoszczędzić trochę groszy to zamontował (na podstawie tutorial i z YouTube) instalację HHO...

Po miesiącu zmienił Lybrę na kolejną Lybrę więc eksperyment średnio udany ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ją ode mnie pewien Mireczek!).

Autko było piękne i cudne. Fakt, troszkę drobnostek trzeba było zrobić (jak w każdym!), ale sprzedawałem tylko dlatego, że w rodzinie pojawiła się okazja kupienia dużo nowszego autka w okazyjnej cenie (Lybra była już 15 letnia gdy ją sprzedawałem). Zresztą prze


@husky83: Fajne auto kiedyś nad nią się zastanawiałem ale miała fatalne wyniki w crash testach.