Wpis z mikrobloga

POMOCY! :)

Poszukuję prezentu na 18-ste urodziny dla ważnej dla mnie osoby i wymyśliłam sobie, że zamiast alkoholu, czy innych miśków, pluszowych cycków, majtek z cukierków, kupię jej scyzoryk. Mój budżet jest dosyć skromny, bo chcę, żeby nie wyniosło mnie to więcej niż 100 zł (+ kw).


No rozumiecie, więcej nie mogę i już.

Dodatkowym problem jest to, że w ogóle się na tym nie znam. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź w tym temacie. Znalazłam takie oferty na stronie i jeśli nikt nie podpowie mi niczego lepszego, to w akcie desperacji kupię najładniejszy (ʘʘ) (czyli ten Spartan Camo lub zielony ;) )

https://www.militaria.pl/noze,_miecze,_maczety/scyzoryki/scyzoryki_victorinox_c452.xml?product_name=&on_stock=1&price_min=75&price_max=100&r1232=&r1232=&r1233=&r1233=&r1239=&r1239=&r1231=&r1231=

A jeszcze jedno - czy brak blokady głównego ostrza jest wielkim defektem czy jakoś można się bez tego obejść? Bo nie chcę, żeby sobie palcę przeze mnie pokaleczył ;) WIdzę, że blokadę mają modele trochę droższe, ale nie będę chyba dopłacać, bo nawet nie mam pewności, że będzie to dla tej osoby użyteczne. No cóż ;)

#niebieskiepaski #prezent #multitool #scyzoryki #noze
  • 15
@Novick: Szczerze mówiąc nie wiem czym to się właściwie różni, niby oba mają jakieś nożyki, otwieracze do kapsli i inne mniej lub bardziej przydatne rzeczy... dużo czasu spędza przy samochodach, ale wydaje mi się, że jeśli potrzebowałby jakiegoś konkretnego narzędzia, to wziąłby sobie normalny sprzęt, bo na pewno taki ma.. ale może coś takiego przyda mu się kiedyś, jak będzie poza domem - taki jest właśnie mój tok myślenia