Wpis z mikrobloga

@dlugi8: Ciekawi mnie jedno- jeśli LaLiga tak bardzo kupiona, sędziowie przekupieni i gwiżdżemy przeciwko Barcelonie to dlaczego Real nie dostał dwóch karnych w Gran Derbi? Przecież to była doskonała okazja do urwania punktów Barcelonie, karne zasłużone, nikt by nie miał pretensji do sędziego gdyby to gwizdnął. Jeśli według Macierewiczów z Barcelony sędziowie mają z góry przekazane gwizdać pod Real to dlaczego właśnie wtedy tego nie zrobili?
  • Odpowiedz
@arathorn007: to chyba jasne. Żeby nie wzbudzać podejrzeń. "Nie sra się na własnym podwórku"
Przekupując sędziów w innych meczach Barcelony uzyskali taki sam wynik a zostawili siebie poza podejrzeniami. Ale jak widąc nie wszystkich zdołali oszukać. Ty niestety się dałeś...
  • Odpowiedz
@dlugi8: Ale ten sam sędzia co nie zaliczył bramki Barcelonie w meczu z Betisem o którą było tyle płaczu sędziował ostatnie Gran Derbi. Więc on jest kupiony czy nie bo się trochę gubię?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@arathorn007 Już mówiłem nie mogą wszystkiego robić na przypale. Tu zabiorą tam dają ćwiartkę tego i już podejrzenie znika a karuzela się kręci i na końcu i tak z tych machlojek czerpie real
  • Odpowiedz
@dlugi8: Aaa, a ja głupi myślałem, że sędziowie po prostu mylą się w obie strony i problem leży w bardzo kiepskim poziomie arbitrów a nie tym, że ktoś kogokolwiek przekupia. Otworzyłeś mi oczy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dlugi8 Apropos meczów Barcy i przekupstwa ze strony Realu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem
  • Odpowiedz
@dlugi8: Jeszcze, żebyś ty był kibicem innego klubu, a nie Barcelony... Ale na litość boską skończ te swoje wywody. Przecież Barcelona już nie raz wygrywała albo utrzymywała się w pucharach dzięki pomocy sędziów. W oskarżeniach co do rzekomego przekupstwa sędziów przez Barcelonę czy Real możemy się prześcigać na rzekome argumenty czy skandaliczne decyzje sędziów, ale przecież nikt z nas nie ma dowodów na jakiegokolwiek sędziego czy dany mecz. No chyba, że
  • Odpowiedz
błędy się zdarzają. Nie popadajmy w paranoje..

@dlugi8 To weź w końcu obierz jakieś stanowisko, a nie kształtujesz swojego zdania ze względu na to jakiego klubu dotyczy...
  • Odpowiedz
@dlugi8:

błędy się zdarzają. Nie popadajmy w paranoje..

o #!$%@? tego się nie spodziewałem XDD
Wiadomo - jak sędzia w swoimi licznymi błędnymi decyzjami zapewnia Barcelonie awans do półfinału LM to HURR DURR HISTORYCZNA REMONTADA, BARCELONA NAJLEPSZY KLUB ŚWIATA. Z kolei jak popełni błąd na korzyść Realu to #!$%@? #!$%@? PEREZ POSMAROWAŁ I KUPIŁ ZWYCIĘSTWO Z CELTĄ XDDDDD
  • Odpowiedz