Wpis z mikrobloga

Pełne oderwanie od rzeczywistości, sugerowanie, że Rosja rządzi Stanami Zjednoczonymi, de facto całym światem xD


@Hardporecorn: nie rządzi, ale dzięki m.in. internetowi i fakenewsom ten internet zalewajacymi jest w stanie wpływać na wyniki wyborów w USA (i nie tylko) i wspierać kandydatów bardziej dla rosji wygodnych albo po prostu głupich pieniaczy (jak Trump), których można później urobić jak się chce. Ostatnie wydarzenia tak trochę tę tezę potwierdzają...
@ZuyKefrus: Ja jebię, nawet nigdzie nie komentowałem afery, ale jedynie idiotyczną okładkę zaprezentowaną we wpisie i stan umysłu sporej ilości ludzi związanej z lewą stroną. Możecie sobie domniemywać, czy chodzi na sznurku Putina czy nie, ale nawet nie wiedząc o co chodzi w aferze, jest to skrajnie niedorzeczne, bo to sugeruje, że to Rosja obraca prezydentem Stanów Zjednoczonych, czytaj całym światem. Czytaj, Putin, siedzący w bankrutującej Rosji jest odpowiedzialny za najważniejsze
Ale na szczęście miarą głupoty nie jest wysokość odziedziczonego po ojcu majątku


@nie_jem_grzybow: To co otrzymał pomnożył i to wielokrotnie.

tylko wypowiedzi i zachowanie człowieka...


@nie_jem_grzybow: Świadczą o głupocie wyłącznie osiągnięcia, człowiek głupi nic nie osiągnie i do końca życia będzie robakiem narzekającym że "głupi" są politycy którzy go okradają czym tylko potwierdza to że jest amebą która zasłużyła na swój los. Trump jest człowiekiem który osiągnął w życiu wszystko
człowiek głupi nic nie osiągnie i do końca życia będzie robakiem narzekającym że "głupi" są politycy którzy go okradają czym tylko potwierdza to że jest amebą która zasłużyła na swój los.

@Zuben: szanuję za samokrytykę! ja tam zawsze uważam, że obwinianie 'lewactwa', islamistów czy jakiegokolwiek polityka za swoją życiową sytuację to domena życiowych nieudaczników. Podobnie zresztą jak zbytnie utoższamianie się z jakąkolwiek stroną dyskusji.
A co do sukcesów to w czasach
w czasach idiokracji idioci jak najbardziej mogą je osiągać


@nie_jem_grzybow: Nie ma żadnej idiokracji a w demokracji rządzą grupy interesu.

"idiokracyjnym" i wręcz niewolniczym podejściu - kto głośniej wykrzykuje populizmy i kogo może albo nie może kupić.


@nie_jem_grzybow: Przecież to ty prezentujesz mentalność niewolnika który próbuje się dowartościować wmawiając sobie że jego właściciele są głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to ty prezentujesz mentalność niewolnika który próbuje się dowartościować wmawiając sobie że jego właściciele są głupi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zuben: ja nie traktuję polityków jako właścicieli i nie wzbudza we mnie podziwu ich wysoki spadek. to nie ja piszę o kupowaniu kogokolwiek jako wyznaczniku wartości. To trochę zbyt plebejskie podejście jak na mnie.
przeczytałeś w ogóle co ja napisałem, bo mam wrażenie, że to co