Wpis z mikrobloga

@Kerwis: No jeśli chcesz się opalać w takiej temperaturze, to chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko, ale na sportowy basen na dworze nie licz - woda nie jest tam ogrzewana. A atrakcji nie ma wiele XD Są trzy zjeżdżalnie, w życiu nie widziałem, żeby zielona - najszybsza - była otwarta. Jest jeszcze wodny plac zabaw dla dzieci, ale tam woda też nie jest ogrzewana, więc nie ma co na niego
@DywanTv: Czyli w skrócie.
Zewnętrzny-Otwarte i użyteczne jak jest +30*C
Zjeżdżalnie-Zamknięte
Głownie atrakcje dla dzieci, dla starszych jedynie sportowy i jakiś tam wodotrysk? xd
@Kerwis: Nie, nie.

Dwie fajne zjeżdżalnie otwarte (to takie wielkie rury, gdzie wchodzisz i nimi zjeżdżasz jedna żółta, jasna, druga czerwona, w środku jest ciemno i są świecące wzorki, jak się położysz to można naprawdę szybko jechać), spory basen 1.30 cm otwarty, tam jakieś takie wodotryski, prądy morskie. Kilka mini gejzerków, spory gejzerek, armatka wodna (ale to nie zawsze jest czynne, nie wiem kiedy to działa), kilka brodzików dla dzieci, zjeżdżalnia
@DywanTv: yhym xd atrakcje dla dzieci to mnie tam nie interesują
Sauna i siłka to za inną odpłatą można wejść
Pierwszy raz widzę żeby bordo się przydało do czegoś xD
Dzięki za pomoc :3
@DywanTv: oj przepraszam z 10 lat temu zjechałem z zielonej ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to parę razy! Nie mniej to prawda tam były jakieś wypadki z połamanymi nogami i chyba jest otwiera od wielkiego dzwonu.

@Kerwis: prawdę mówiąc to bym sobie odpuścił jak ci zależy na atrakcjach to chyba bardziej sie opłaca do krk skoczyć
@Lrrr wiem, byłem już w Krk parę razy prostu z różowym jeździmy po takich parkach i akurat jakoś tą dg wpadła w oko ale chyba jednak sobie odpuścić i skoczymy do łodzi zobaczyć xd