Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę się podpytac bo niestety nie wiem co zrobić. Mam dziewczynę od 4 miesięcy, która wydaje się być idealna dla mnie i mocno chce z nią być. Tak samo jak ona ze mną. Sielanka nie? Ni #!$%@?. Niestety, ma problemy z głową, oprócz kilku zaburzeń - chad, bpd z którymi walczy, dochodzą jeszcze mechanizmy obronne przed dłuższa relacja, bo po prostu ludzie ja zostawiali a teraz jest zupełnie inaczej i mechanizm pozostał. Mechanizm polega na totalnej obojętności wobec mnie, chęci byciu samemu, brak potrzeby na przebywanie ze mną i tym podobne. Co ja mam zrobić w takiej sytuacji? Nie chce jej zostawiać i to nie jest wyjście.Ale jak rozmawiam z nią w trakcie działania tego to jest źle, jak nie rozmawiam też, bo się oddalamy. I gowno, nie mam pojęcia. #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: zastanawiają mnie ci psychiatrzy, co tak rzucają tymi diagnozami - tutaj chad, tutaj dorzucimy bpd.

To co opisujesz to klasyczny objaw bpd i jest to jej reakcje na stopniowe, czasem urojone, tracenie autonomii, stąd jest wycofanie. Jak ty się zaczniesz wycofywać ona zacznie reagować silnymi emocjami i tak będzie żyć w takim chaosie. Chyba, że pójdzie na intensywną terapię, która w przypadku bpd, w ostatnich latach bardzo posunęła się do