Wpis z mikrobloga

Ehh ale mnie #feels naszły. Właśnie skończyłem #licbaza, przez ten czas nic nie zrobiłem, nigdzie nie byłem i niczego nie zobaczyłem. Byłem tylko na 5 imprezach (4 z okazji 18 urodzin i jedna w wiejskiej remizie). Moim planem było pójście na #studbaza i spróbowanie zaczęcia od "czystej karty", ale jak sobie pomyślę, że tam każdy w liceum przeleciał co najmniej 2 laski, a ja #!$%@? jestem prawikiem to żyć mi się odechciewa XD. Dziewczyny też nie znajdę, bo po co jej taki co po kilku ruchach już skończy? Bez problem znajdzie sobie jakiegoś co jej zrobi dobrze bez zbędnego marudzenia.

Niektórzy co chwilę jakieś wycieczki, imprezy, czasami za granicą, ruchanie pod namiotami, a ja cały czas komputer i nauka. Najgorsze, że czasu już nie cofnę, #!$%@?łem najlepsze lata życia. To tak jakbym z książki wyrwał najbardziej interesujący rozdział. Niby można dalej czytać, ale to już nie to samo. (,)

Ja #!$%@?ę. Przegrałem życie.

#przegryw #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki
kekeko65 - Ehh ale mnie #feels naszły. Właśnie skończyłem #licbaza, przez ten czas ni...

źródło: comment_vMC5rhQavBM6K7YMtUiG34qy0oBQBXpZ.jpg

Pobierz
  • 45
@kekeko65 Ta, dobrze gadaja u gory. Ucz sie, ogarnij do ra prace i rob hajs. Predzdj czy pozniej bedziesz go potrzebowac. A fajnie miec furke i swoje mieszkanko, wtedy i loszka sie znajdzie. Dobrze jakbys cos cwiczyl, zwlaszcza brzuch i wzmacnial nizsze partie miesni, wtedy i poruchasz dluzej. Wiem to z autopsji. Robw domu jakies pompki, podciaganie, ogolnie fajna jest kalistenika.
życie to nie tylko wkładanie kawałka mięsa do dziury przegrywie


@uszanowanko: No wiem, beka z ruchania. Ale dziewczynę nawet jeśli poznasz, to nie utrzymasz jej bez dobrego bzykania. Tak samo z kumplami, jeden mówi, że przeleciał jakąś małolatę, drugi mamuśkę, a ty co? Co najwyżej ręką...
@kekeko65: no to może nie będzie zajebiście od pierwszego razu ale poruchasz i nabierzesz wprawy.
Zawsze możesz wspomóc się palcami i językiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jeden mówi, że przeleciał jakąś małolatę, drugi mamuśkę

I skąd wiesz, że zrobili to dobrze? ;)

a ty co? Co najwyżej ręką...

Nie lekceważ tego ćwiczenia, ręką można się dobrze nauczyć edgingu, czyli kontrolowania wytrysku. Jeśli to opanujesz to będziesz
@kekeko65: No i #!$%@? z tego ze teraz jesteś słaba socjalna jednostka. Za pare lat to ty będziesz trzepał hajsy, miał zajebista posadę i ruchal kogo i kiedy chcesz ! Jak ci brakuje seksu idź na dziwkę z roksy...