Wpis z mikrobloga

  • 8
@Szczawan_z_lasu a ja z kolei poznałem miłość mojego życia na sympatii, kupiliśmy mieszkanie, jesteśmy po ślubie od półtora roku, mamy kota, planujemy dziecko i nie wiem czemu nigdy nie czułem potrzeby robić z tego wpisu :)
  • Odpowiedz
@Szczawan_z_lasu: Widzę na mirko sami znawcy ( )
Moi rodzice znali się 4 miesiące, wzięli ślub, urodziła im się dwójka dzieci. Dziś są 28 lat po ślubie. Nie potrzebowali X lat żeby się poznać.
  • Odpowiedz
@AVAW: @Richard_Bachman: @dan3k: @Nexiu: nie no..nie przesadzajcie.
To są stare konie juz.
Co innego, gdyby ślub po niecalym roku planowali licealiści, a więc mentalnie do pewnego stopnia dzieci. Ale w okolicach trzydziestk ludzie (przynajmniej część z nich :p) są juz dojrzali, uksztaltowani, wiedza czego chcą od życia, zatem nie jest to taka kuriozalna sytuacja.
Jasne, to jest nieco szybko, ale też bez przesady, żeby ludzie w takim wieku
  • Odpowiedz
jak po niecałym roku można planować ślub i dzieci?


@dan3k: jak się nie ma 14 lat to można. Naprawdę są jeszcze dojrzali ludzie, którzy nie bawią się w dziesięcioletnie związki i dalej się zastanawiają "czy to na pewno moja druga połówka" xD Jeżeli się mieszka razem to moim zdaniem 2-3 lata to maks i w zupełności wystarczą, żeby wiedzieć czy gramy dalej.
  • Odpowiedz
@dan3k: normalnie. Ja się oświadczyłem po kilku miesiącach. Jesteśmy szczęśliwym małżeństwem od 4 lat. Znam pary, które chodziły ze sobą kilka lat, a potem rozwód po kilku miesiącach. Czas to żaden wyznacznik.
  • Odpowiedz
@dan3k można. Ja poznałam swojego na badoo. Obecnie status żona w 8 miesiącu ciąży. Uprzedzenia pytania, nie wpadka. Po prostu chcieliśmy tego. W lipcu minie nam 2 lata jak się poznalismy:)
  • Odpowiedz