Wpis z mikrobloga

@splenders: No moze to było z jakieś 2 tygodnie temu rejestruje się wpisuje dane i nagle przychodzi sms z mbanku ze mam mało środków na koncie. Pewnie mieli dużo takich cwaniaków i to zmienili.
@PrzodownikPracy:

1. Uber jest tylko w kilku ograniczonych strefach (duże miasta, aglomeracje)
2. Jeżeli na karcie będziesz miał mniej niż wartość przejazdu to wejdziesz w debet
3. Karty prepaid nie są obsługiwane.
@Diplo: Żeby wejść w debet musisz mieć karte debetową, która ma możliwość wejścia w debet, a to jest standardowo zablokowane...
Ja już nie raz nie miałem na koncie i zamawiałem ubera, po prostu potem żeby znowu zamówić musisz opłacić tą zaległą kwote.
I wątpię że jak nie zapłacisz to Cie Uber do sądu poda :), Ale to już cebula.
@PrzodownikPracy potwierdzone info, swoja droga dziwie sie, ze jeszcze nic z tym nie zrobili, przeciez hif to mistrz walkow, a i tak go robia na ;)

@Maldo zlodziej zlodzieja do sadu poda? Pomijam fakt ze konto moze byc na slupa, zula spod sklepu i wtedy zycze powodzenia dochodzenia roszczen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@devcoder: no napewno ktoś zakłada konto na słupa aby uberem jeździć.
I jaki złodziej, może to nie do końca wszystko na czysto, ale napewno uber żadnym złodziejem nie jest.
@devcoder: xD naprawde myślisz że ktoś będzie robił konta na żula , zakładał karty itd aby jeździć uberem xD
Żeby tylko łatwije było go zlokalizować, było więcej danych o oszuście ?? Uberem nie pojedziesz z wawy do gdańska bo działa tylko w obrębie aglomeracji, więc nikt o 50zł nię będzie robił takich akcji, w jakim ty świecie żyjesz.
@Maldo co ty wiesz w nogach spisz XD w jakiej aglomeracji? Gosciu sam pare razy jechalem z Krakowa do Warszawy, jest to tylko dobra wola kierowcy. Kiedys po stawkach 1,7 jechali w pocalowaniem raczki, teraz po 1,3 malo komu juz sie chce.