Wpis z mikrobloga

Od rana przeglądam wypok i jedyne co widzę #zamach #uk i przewijam szukając śmiesznych memów, bo tak szczerze to wszystko mnie nie obchodzi. Cywilizacja europejska upada i nie ma żadnych szans na jej ratunek. Niż demograficzny, zdegenerowane, konsumpcyjne społeczeństwo. Kiedyś jak byłem młodszy to byłem #prawak i chciałem zmienić świat na lepsze. Teraz wiem, że nic nie zmienię, a jedyne co chcę to w miarę spokojnie przeżyć życie, dobrze, że nigdy nie będe miał dzieci, bo strach wydawać je na ten świat.
Całkowicie nie obchodzą mnie te zamachy i cieszę się, że w Polsce jest spokój i dlatego zaraz wychodzę kupić kebsa u Włocha w Pizzeri na #zalesie , a później pomemować.
Wam też radzę zluzować i przestać już zaśmiecać mirko tym nie wartym bulem dupy z obu stron.
"HUR DUR NIE WRZUCAJCIE WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA, NIKT NIE RODZI SIE POLAKIEM" lewaki
"HUR DUR ZABIC CIAPATYCH" prawaki
#przemyslenia #gorzkiezale #depresja ##!$%@? #niewartozyc #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 18
Prawacy muszą zrozumieć jedną rzecz - żeby ludzkość mogła się rozwijać musi się zmieniać, zmieniać poglądy i kulturę, a to że trochę pobłądzimy po drodze to jest nieuniknione. Cała kultura i zasady moralne zostały wymyślone przez człowieka, a człowiek jest istotą omylną.
@NiebieskiGroszek gurwa upada xD Europa nigdy nie była bogatsza, poziom życia nigdy nie był tak wysoki, a w zamachach co by nie było nie giną miliony, a nawet tysiące, tylko setki. Oczywiście jest to tragedia, ale nie ma na nic dużego wpływu.
@qazaq91: Ale co złego jest w multikulturowości, pod warunkiem, że będzie to faktycznie multikulturowość, a nie dominacja jakiejś archaicznej kultury? W każdej kulturze jest coś dobrego, co mogłyby przejąć inne kultury. Odchyły seksualne były i zawsze będą, wystarczy obserwować zwierzęta - teraz się po prostu odchodzi od prześladowania tych ludzi.
@fddsfdds31: @NiebieskiGroszek: W multikulti nie ma nic złego przecież Polska przed okresem wojennym była jednym z bardziej krajów multikulti. Największym problemem multikulti w dzisiejszych czasach jest po prostu chęć łatwej manipulacji narodów poprzez ich destabilizację.... Łatwiej jest manipulować społeczeństwem, które jest rozwarstwione, niż społeczeństwem, które jest zjednoczone i wyznaje te same wartości.
@qazaq91: xD

w multkulti nie ma nic złego przecież Polska przed okresem wojennym była jednym z bardziej krajów multikulti.


Dam ci tylko wskazówkę, poszukaj przyczyn "Wołynia", wtedy zrozumiesz, że normalną cechą ludzką jest łączenie się w grupy ludzi wyznających podobne wartości, choćby sebixy, kółeczka szkolnych sytuacji itp.