Wpis z mikrobloga

  • 0
@WidarX wlasnie tak myslalem ze to potowki i uczulenie na jakis detergent, ale jest ryzyko kleszcza, z tym ze po kleszczu jednak to z reguły wyglada inaczej. No i jest to na nodze
  • Odpowiedz
@FenomenON: debilu! Spokój się nie miałeś żadnego kleszcza, myślisz że tego #!$%@? tak łatwo nie zauważyć jak sie wbije? Trzyma lepiej od guzika i tak samo napuchnięty
  • Odpowiedz
@pytaks: tak masz racje umrzesz- główka dalej gnije w twoim boskim ciele nieskalanym- jedna opcja gangrena i amputacja i rumień za trzy dnie i borelioza- umrzesz tak czy inaczej- ja bym się tak nie męczył
  • Odpowiedz
tak masz racje umrzesz- główka dalej gnije w twoim boskim ciele nieskalanym- jedna opcja gangrena i amputacja i rumień za trzy dnie i borelioza- umrzesz tak czy inaczej- ja bym się tak nie męczył


@WidarX: WTF? Zmniejsz dawkę, bo ci szkodzi...
  • Odpowiedz
@FenomenON: ja mówię z kulturą, a ty mnie obrażasz,że się zachować nie potrafię- to tak kolegę mirka, co zwyczajnie stwierdził że ci #!$%@? i eskalujesz wysypkę w dosadnych słowach? Tam daniekl, drugą ściankę
  • Odpowiedz
@FenomenON: wymień, noga szału nie ma- ja wiem człowiek się przyzwyczaja, ale może jakaś zakażona boleriozą cz coś- ja bym wymienił- ogólnie ogar> przywiązanie do rużowych
  • Odpowiedz