Wpis z mikrobloga

Szanowni posiadacze Seny 20s spod tagu #motocykle. Jak wam sprawuje ten model? Jak to sie ma do parowania z innymi interkomami? Z perspektywy czasu zastanawiacie sie czy to byl dobry wybór czy raczej chetnie byście przesiedli sie na cos innego? Minal juz rok czasu z interphone, wiec moze pora powyzej 80km/h zaczac slyszec cos wiecej niz tylko szum wiatru.
  • 14
@filemonq: też mam i polecam. 2 moich znajomych też ma i też poleca. W zasadzie każdy kto ma sene to poleca ją, albo wymienia na lepszy model.

Znajomy w tamtym sezonie dał 2k za interphone mimo naszych namów na 20s i w środku miasta tylko radio maryja mu odbierało i nie słyszał się z plecakiem mimo niby fabrycznego sparowania.
@filemonq mam i też polecam, radio faktycznie słabo ściąga ale da się bez tego żyć :) z innymi nie miałem okazji parować ale testowałem z 4xSena i działa bardzo dobrze
Jak to sie ma do parowania z innymi interkomami?


@filemonq: tego nie testowałem

Jak wam sprawuje ten model?


wyjebiście

Z perspektywy czasu zastanawiacie sie czy to byl dobry wybór czy raczej chetnie byście przesiedli sie na cos innego?


droga zabawka ale warta każdej złotówki
@filemonq: nie bedziesz żałował! Sprawdzony na majowce w trasie do Słowenii i spowrotem, 2 motyckle po 2 osoby i nie było najmniejszych problemów. Rozmowy do 130/140 km/h prowadziłem z plecaczkiem bezproblemowo. Powyżej juz wolałem sie skupiać na drodze ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kosiak: potestowane, moj stary interphone v6 bez problemu paruje się z seną. Niedogodność niestety taka, że trwa to dość długo- 15s zeby wejsc do menu w senie i wybrac parowanie z interkomem uniwersalnym. Dodatkowo jak na razie nie znam jakiegoś szybszego sposobu na ponowne nawiązanie łączności po zerwaniu.