Wpis z mikrobloga

Beka z ostatniej #gownoafera. Mam wrażenie, że większość mirków to w życiu na rzadej imprezie nie była.
Jakiś stulej spytał nudes-atencjuszkę o pokazanie cyców, ta nie pokazała - koniec tematu XD

Nikt nigdy nie był na melanżu na którym jakaś atencjuszka pokazała cyce?
To nie dzieje się tylko w amerykańskich filmach xD jakby pokazała to byłaby gównoburza w drugą stronę - "hurrdurr szmata pokazała cyce!!1 jak tak można!?"

Kwestia trójkąta - ludzie mają różne preferencje seksualne ( ͡° ͜ʖ ͡°) @chanequa widocznie lubi obskoczyć więcej niż jeden pitok i to jej sprawa, niech sobie przyjmuje bolce xD
Dokumentowanie tego to jeszcze nic, uznajmy, że ją to jara i bez nagrywania filmu i co najmniej jednego oglądającego, nawet z więcej niż jednym benisem w ciele nie dojdzie - też jej sprawa.

No ale publikowanie tego w internecie to proszenie się samemu o wyciek takich rzeczy xD z resztą przy samym posiadaniu gdzieś takich materiałów na dysku, też jest szansa, że to wycieknie.
TRZEBA SIĘ Z TYM LICZYĆ JAK SIĘ ROBI TAKIE RZECZY ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#afera #szata #wykopparty #atencyjnyrozowypasek

KacperOo - Beka z ostatniej #gownoafera. Mam wrażenie, że większość mirków to w życiu...

źródło: comment_9fswZoqb8Mmc20ZXMfnOFj10LrbakChC.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@KacperOo: Tak jeszcze na koniec. Ile z tych stulej chciałoby mieć #rozowypasek która jest bezpruderyjna, otwarta w łóżku na eksperymenty etc. Do stulej dodam jeszcze mirków których posty pojawiają się co chwilę z smutnymi wieściami "Daje mi raz w miesiącu", "tylko po bożemu, przy zgaszonym świetle", "loda nie zrobi bo się brzydzi"
Niech pierwszy jebnie kamieniem ten który wolałby mieć mocno katolicką księżniczkę z zerowym libido niż laskę która nie boi
  • Odpowiedz
@Bambro: Owszem. Jak chce to niech wrzuca. I źle napisałeś: Ja #!$%@?ę, w mirko jak w średniowiecznym katolickim ciemnogrodzkim zakładzie dla obłąkanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nikt nigdy nie był na melanżu na którym jakaś atencjuszka pokazała cyce?


@KacperOo: reporting in!

w sumie nawet jakbym morde ocenzurował to mam film z wydarzenia
  • Odpowiedz