Wpis z mikrobloga

@SzajBajk: wczoraj to oglądałem i zastanawiam się czy warto kupić do taniego (~1100zł) mtb zestaw SPD. Jeżeli tak to które warto kupić (w cenie do 350zł za cały zestaw) z myślą o przełożeniu w przyszłym roku do jakiegoś gravela lub zwykłej szosy?
@RVRE_PEPE: dzięki, wyglądają na dosyć szerokie, więc chyba zaryzykuję i spróbuję zmieścić je wraz z butami w budżecie na czerwiec-lipiec :) Masz może takie? Jak tam jazda w butach bez spd? Da się awaryjnie zrobić parę kilometrów?
@dymel: no, jeździłem na tych pedałach ponad rok + buty Shimano SH-AM45. Jakoś miesiąc temu przesiadłem się na platformy i trochę mi zajęło przyzwyczajenie się. Nogi latały, nie trzymały się ale już jest wszystko dobrze.
@44zw: nakładki które trzeba mieć w razie czego przy sobie też nie są zbyt dobrym rozwiązaniem dla mnie, wolałbym aby w miarę wygodnie można było po prostu przejechać parę kilometrów bez kombinowania.
@dymel: a, ja w sumie raczej nie zmieniam butów na rowerze poza domem, bo wtedy bym musiał mieć buty ze sobą :D no i "parę kilometrów po bułki" to i w japonkach dasz radę pojechać na zwykłych spd..