Wpis z mikrobloga

Dobra, to sezon dla #celticspride skończony, wiec pokuszę sie o małe podsumowanie.
Ten sezon przynajmiej dla mnie był bardzo dobry. 1 miescje w konferencji, finały konferencji i co prawda wygrany tylko jeden mecz z Cavs ale w jakim stylu, szkoda bo była szansa wygrać drugi mecz ale zabrakło trochę skuteczności, do tego 1 pic w tegorocznym drafcie no i miejsce na podpisanie jakiejś gwiazdy w te wakacje. Jak powiedział Wyc Gutenbach "dobrze jest być kibicem C's w tym roku" czy jakoś tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). A wy koledzy z #celticspride jak oceniacie ten sezon? No i jakie są wasze oczekiwania odnośnie offseason? #nba #celticspride
  • 15
@Weed233: tylko pytanie czy aby w tegorocznym drafcie jest zawodnik, którego Boston potrzebuje, a zarazem może się stać ważnym ogniwem? C's co pokazały ECF potrzebuje mięcha pod koszem. Pozycie obwodowe i SF jest obsadzone dobrze: IT, Smart, Brown, Bradley, Crowder. A pod koszem kto: śmieć Olynyk i Horford. Jerebko czy Amir to nie zawodnicy pozwalający grać jak równy z równym z LBJ & Co. Ja w tym drafcie wartościowego big mana
@mellermateusz1 sezon powyzej oczekiwan. pare naprawde fajnych gier do zapamietania. Szalejacy IT4 dal duzo radosci, dobrze do druzyny wprowadzil sie Horford :) W PO pogonione Byki i ciekawych 7 spotkan z Wizardsami. Z minusow slaba gra wysokich (oprocz Ala) , za duze uzaleznienie ataku od dyspozycji IT. Oczekiwania: dalszy rozwój JB, Fultz i jakis transfer pod kosz. Ciekawe czy dostana szanse Zizic i Yabusele
@czarny_matt94: to nie chdodzi o walke tu i teraz, Ainge jednak patrzy na schyłek kariery LBJ a do tego Flutz fajnie by wyglądał jako SG bo musimy pamiętać, że to nie jest typ Lillarda czy Rondo, że musi klepać piłe, on bardzo fajnie też wygląda bez piły @thrawn41: no ja mam nadzieje, że Zizic dostanie szanse, troche smutne są informacje na temat tego, że Yabusele raczej nie zobaczymy w Summer
@mellermateusz1: ja zdecydowanie kibicowałem lekko Celtics i Wizards, też mi się podobał sezon obu tych drużyn. 1st seed to umówmy się, bardziej szczęście niż skill, ale zdecydowanie top 2-3 celtics są i z dobrymi ruchami w tym sezonie mogą być contenderem.

Dlatego też nie siedziałbym na pickach tylko sciągnął przynajmniej jednego superstara. Statystyki pokazują, że nawet 1st picki draftowe potrzebują 3-4 lat żeby się odpalić. Celtics potrzebuje mocy na teraz, tego
to nie chdodzi o walke tu i teraz


@mellermateusz1: ale własnie wydaje mi się, że Celtics troche przesadza z perspektywą. Siedzą na skarbie, który może spieniężą za 5-10 lat, a może się nie uda. A teraz jest pewne okienko. No chyba, że GSW zrobi sweep na CLE, to wtedy nie ma o czym rozmawiać, bo bez upakowania zespołu jak oni to nie ma co walczyć - czyli można spokojnie budować w
@czarny_matt94 Tylko że puszcza pick, to najlepsze co dostaną to jakiś Paul George + podpisują karła, nadal za mało na Cavs a tak to na spokoju za 3-4 lata mogą być contederem z tym pickiem i przyszłorocznym

Więc nie ma sensu ryzykować Fultza aby stworzyć contedera który absolutnie szans na mistrza nie ma z tak napakowanymi Cavs i tym bardziej GS
@Weed233: przecież PG13 powiedział, że po zakończeniu kontraktu chce do Lakers pójść, także widzę jak ktokolwiek da za niego cokolwiek wartościowego, tak samo Butler jest w Bostonie potrzebny jak świni siodło, mamy Crowdera i Browna, w dodatku na rynek wejdzie ulubieniec Brada Hayward, potrzebne tylko mięcho pod kosz (Zizić i jeszcze ktoś na PF) i Cs będą bardzo mocni

@mellermateusz1: co do sezonu, wyszedł znacznie ponad oczekiwania (stąd dziwi mnie