Wpis z mikrobloga

@Colek: Klimatem już mnie kupili jeśli tego nie schrzanią. Toć to będzie tak amerykańskie, że już chyba się bardziej nie da. Małe miasteczko, broń, #!$%@?ńcy i odwołania do Boga a do tego przygrywa muzyczka country. Trochę mi przypomina klimat serialu Justified.
: ja tam się tym settingiem jaram - będzie coś pomiędzy preacherem (bardziej serial) True Detective i Banshee ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Turrsky: Z seriali to mi się kojarzy z Justified trosze. Też były odwołania do boga, i biedni konserwatywni #!$%@?ńcy.
Justified


@Variv: muszę sprawdzić. Banshee w sumie wrzuciłem do zestawienia bo tam sporo radosnego strzelania w środku małej mieściny było, a znając gameplay far cry to pewnie tak to będzie wyglądało.
@prodigi: a ja chętnie zagram nawet jeśli będzie to tylko reskin, sama formuła FC mi się podoba, w trójkę zagrywam się cały czas (w 4 nie grałem ze względu, że średnio podoba mi sie ten setting) a 5 dla mnie to strzał w 10. Na moje mogą robic i reskina, kupię jeśli nie #!$%@?ą niczego
@Colek: Masz cały świat i wszystkie epoko do wyboru. Poprzednie gry były na wyspach tropikalnych, w himalajach.... no dobra potem była dość głupia decyzja o prehistorii... co wybierzesz teraz? JEB - Amerykańskie farmy!