Wpis z mikrobloga

  • 178
Jak zacząć źle dzień? Jechałem z moim różowym na mszę gdzie ma grać na skrzypcach, bo pierwsza komunia. Po drodze wzięliśmy jej koleżankę. Jako że późno to mój różowy usiadł z tyłu a koleżanka z przodu - 3 drzwi. Wypuszczam je pod kościołem i mówię że wysiadam żeby pomóc, ale #logikarozowychpaskow u koleżanki widać motzno i ona sama. Tylko nie ogarnęła że jest bardzo pochyło, drzwi długie i duże no i fizyka zadziałała drzwi jebly malowniczo. "Oj". Już nie chciałem nic mówić jakby troszkę lakieru, kij tam. Tyle że miałem już ogłoszenie dawać, a drzwi się mocno wygięły. Samo myślenie co dalej z tym robić sprawia że mnie teleport.
#motoryzacja
konradk1 - Jak zacząć źle dzień? Jechałem z moim różowym na mszę gdzie ma grać na skr...

źródło: comment_4xqAaAeR1SPfENXG1gxuYuwYah48PjKd.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@towbie:

@konradk1 nieźle musiała #!$%@?ąć. nie wiem jak ją zmusisz do płacenia


Jak nie po dobroci to wezwanie do zapłaty i Ew pozwem? Sama sobie winna a jak ktoś nie ma na tyle godności by samemu poczuć sie do winy i pokryć szkodę to czasami trzeba przymusić.
  • Odpowiedz
  • 0
a jak powiesz że na dawać kase to będziesz mieć przeciwko sobie rozowego i koleżankę rozowego
  • Odpowiedz
@konradk1: Czemu tak przeżywasz, że aż widać przez monitor jak się tym stresujesz? To tylko auto/pieniądze. Jakbym miał tak płakać o swojego opla czy motocykl to bym wylądował w psychitaryku
  • Odpowiedz
  • 1
@konradk1 u Ciebie jeszcze nie tak źle. Od znajomej jeszcze coś można wyegzekwować. Wyobraź sobie, że podobną szkodę wyrządziła przy wysiadaniu ukochana babcia...
  • Odpowiedz
@durielek: Nooo Ty to jednak jesteś inte... POWTARZAM intelektualista, pfff co tam dobra materialne siła umysłu to jest to, a nie to co te biedaki co mają samochody i srają się o to, że im drogie rzeczy się popsuły PFF jakbym mógł to bym wgl. odrzucił pieniądze, najlepiej... razem z moim kolegą poznanym na autostopie planujemy zamieszkać w dżungli amazońskiej, to dopiero będzie XD
  • Odpowiedz