Wpis z mikrobloga

Elliot był... nieruchającym?

„Cześć, tu Elliot Rodger. Cóż... to moje ostatnie wideo. To musiało tak się skończyć. Jutro jest dzień odwetu. Dzień, w którym zemszczę się na ludzkości, na was wszystkich. Przez ostatnie osiem lat życia, odkąd wszedłem w okres dojrzewania, byłem zmuszony wieść egzystencję samotności, odrzucenia i niespełnionych pragnień, wszystko dlatego, że dziewczyny nigdy nie czuły do mnie pociągu. Dziewczyny oddawały swoją czułość i seks, i miłość innym mężczyznom, ale nigdy mnie. Mam 22 lata i jestem wciąż prawiczkiem. Nigdy nawet nie pocałowałem dziewczyny. Byłem na studiach już dwa i pół roku; właściwie to więcej niż tyle, i wciąż jestem prawiczkiem.

To prawdziwa droga przez mękę. Studia to czas, w którym każdy doświadcza takie rzeczy jak seks i zabawa, i przyjemność. Przez wszystkie te lata musiałem gnić w samotności. To niesprawiedliwe. Wy, dziewczyny, nigdy nie czułyście do mnie pociągu. Nie wiem, dlaczego wy, dziewczyny, nie czujecie do mnie pociągu, ale ukarzę za to każdą z was. To niesprawiedliwość, zbrodnia, ponieważ nie wiem, dlaczego nic we mnie nie widzicie. Jestem doskonały, a mimo to rzucacie się na tych wszystkich ohydnych facetów zamiast na mnie, doskonałego dżentelmena. Ukarzę was za to... [śmiech].

W dniu odwetu zamierzam wejść do budynku najgorętszego siostrzeństwa w UCSB (Uniwersytecie Kalifornijskim w Santa Barbara) i zarżnę każdą zepsutą, wypchaną blond dziwkę, którą tam zobaczę. Wszystkie te dziewczyny, których tak pragnąłem... one wszystkie odrzuciły mnie i patrzyły na mnie z góry jak na kogoś gorszego, ilekroć próbowałem je poderwać, podczas gdy rzucały się na tych ohydnych bydlaków. Będę czerpał wielką przyjemność z mordowania was wszystkich. Zobaczycie w końcu, że to JA jestem tak naprawdę tym lepszym, prawdziwym samcem alfa... [śmiech] [westchnienie]...tak.

Po tym, jak unicestwię każdą dziewczynę z siostrzeństwa, pojadę na ulicę Isla Vista i zgładzę każdą osobę, którą zobaczę. Wszystkie te popularne dzieciaki, które żyją w hedonistycznej przyjemności, podczas gdy ja musiałem gnić w samotności przez te wszystkie lata; oni wszyscy patrzyli na mnie z pogardą za każdym razem, gdy chciałem do nich dołączyć, wszyscy traktowali mnie jak jakąś mysz. Ale teraz będę bogiem w porównaniu do was. Wy będziecie zwierzętami, jesteście zwierzętami, a ja wymorduję was jak zwierzęta. Będę bogiem żądnym zemsty na wszystkich, którzy na to zasługują, a wy zasługujecie na to, za samą zbrodnię prowadzenia lepszego życia niż ja. Wy, wszystkie popularne dzieciaki, nigdy mnie nie przyjęliście i teraz wszyscy za to zapłacicie.

Dziewczyny, jedyne, czego chciałem, to kochać was i być przez was kochanym. Chciałem mieć dziewczynę. Chciałem seksu. Chciałem miłości, czułości, adoracji. Myślicie że nie jestem tego wart. To zbrodnia, której nie można wybaczyć. Skoro nie mogę was mieć, dziewczyny, zniszczę was... [śmiech]. Zabroniłyście mi szczęśliwego życia, w zamian ja zabronię życia wam. [śmiech]. Tylko tak jest sprawiedliwie.

Nienawidzę was wszystkich. Ludzkość to obrzydliwe, nędzne, zdeprawowane istoty. Gdyby to było w mojej mocy, nie zatrzymałbym się, dopóki nie zamieniłbym was wszystkich w góry czaszek i rzeki krwi, i słusznie. Zasługujecie na unicestwienie i ja wam je dam. Nigdy nie okazaliście mi żadnej litości, więc ja też wam żadnej nie okażę. [śmiech]. Zmusiliście mnie do cierpienia całe życie, więc teraz wy będziecie cierpieli. Długo na to czekałem. Dam wam dokładnie to, na co zasługujecie, wszyscy, wy, wszystkie dziewczyny, które mnie odrzuciłyście, patrzyłyście na mnie z pogardą, wiecie, traktowałyście jak swołocz, podczas gdy oddawałyście się innym mężczyznom. A także wy, wszyscy mężczyźni, za prowadzenie lepszego życia niż ja, wszyscy seksualnie aktywni. Nienawidzę was. Nienawidzę was wszystkich. I nie mogę się doczekać dania wam tego, na co zasłużyliście. Całkowitego unicestwienia [śmiech]”

#przegryw
mireczki64 - Elliot był... nieruchającym?

„Cześć, tu Elliot Rodger. Cóż... to moje...

źródło: comment_HJbUQoak5RkHegZHoBMPDH5iuwT6RtLN.jpg

Pobierz
  • 4