Wpis z mikrobloga

Każdy jakieś hobby ma, jedno z moich jest nieco dziwniejsze: bawię się w konkursy w sieci.
Proste rzeczy, chwila nad klawiaturą, żadne tam zbieranie nakrętek, konkursy poezji ani ganianie z aparatem w konkursie na najlepsze foto roku czy kręcenie pro filmu w konkursie na najkreatywniejszą reklamę. Wszystko w sieci, przed kompem.
Rzecz kontrowersyjna, bo wiele osób zaśmieje się pod nosem i powie naiwny frajer.
Poza moim bezpośrednim otoczeniem które widzi że z tego jest niegłupi profit ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pomyślałem że może ktoś jeszcze chciałby spróbować swoich sił a nie bardzo wie jak się za to zabrać, które konkursy wyglądają na legitne, a które na scam, nie ma czasu śledzić ich na bieżąco etc.
Myślicie że byłoby zainteresowanie tagiem i mirkowaniem o czymś takim?...
  • 131
@Bartoshh: i właśnie o takie wypowiedzi i ich plusowanie mi chodzi. Jeśli faktycznie zainteresuje to więcej niż kilka osób to można startować z czymś takim. Bawię się w to od ok. roku, trochę już widziałem, myślę że dla choć odrobinę kretywnych ludzi byłby to wartościowy content. Najbardziej mozolna część całego procesu to właśnie wyszukanie legitnych konkursów zanim się skończą, a skoro i tak to robię to mogę się tym też podzielić
@vkzk: u mnie różowy i jej brat mają już flagowe smartfony powygrywane przeze mnie, a ja sam piszę to właśnie z klawiatury za 600 cebulionów i tak jeszcze można by wymieniać ale nie o to chodzi o to żeby się licytować. Chodzi o to żeby wciągnąć w to więcej osób bo to aktywność dużo pozytywniejsza od oglądania anime czy Magicala ( ͡º ͜ʖ͡º) Coś trochę jak
@Kacorek: ale to chyba większe ryzyko ominięcia kogoś kogo zainteresuje temat. Jeśli oddeleguję do tego oddzielnego taga, w każdej chwili każdy będzie mógł dołączyć do obserwujących kolejne wpisy.
Chyba że źle rozumiem jak to działa, nie znam Wypoku od tej strony.
@wilku1984: Jeśli to prawda co piszesz musisz mieć niezłego farta i talent. Zajmowałem się konkursami 2 lata i konkurencja z roku na rok jest coraz większa, poza tym wstrzelić się w główną jest ciężko. Często jest tak że dobre hasła nic nie wygrają, a hasło rzucone "na #!$%@?" po to tylko żeby zużyć paragon potrafi wygrać dość dobrą nagrodę.