Wpis z mikrobloga

#overwatch
tak obiektywnie patrząc to Blizzard dodaje strasznie mało contentu, Rok od startu a dostalismy tylko dwie postacie, 1 mapa głowna, dwie mapy na 1vs1 i 3vs3, Costumowe mecze i ich wyszukiwarka,
Popatrzcie na Paladinsy, gra F2P a co chwile jakieś nowości, co tydzień nowa testowa mapa, co trzy tygodnie nowa postać, Potrafili co tydzień zmieniać wyzwanie PVE, teraz dodają Deatchmatch, Nowe postacie wywracają mete do góry nogami przez co gra się nie nudzi.
A Blizzard co ? 1vs1, 3vs3 przez cały rok to samo, dopiero niedawno ruszyli dupsko i dodali "totalną masakre" zmiany w 1vs1 i 3vs3, CTFa,
Nie wiem, ja potrafię w OV wytrzymać miesiąc, może półtora potem się już nie da z nudów wytrzymać.
A przecież jest tylke możliwości dodania nowych rzeczy, nowe costumizacje, arcziwmenty dodające coś realnego, nie wiem tytuły jakieś,
jeszcze pchają na chama te gówno graffiti i portrety gracza jakby komuś tego tak dużo było potrzebne
  • 16
@Haradrim: Moim zdaniem lepiej że dodają mniej postaci, niż żeby mieli dorzucać nową postać co miesiąc, masz rację że wywróciłoby to metę do góry nogami, ale pojawiły by się problemy z balansem, swoją drogą większe niż teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do map to można się w sumie trochę z Tobą zgadzać
@Haradrim: I to jest powód dla którego trzymam się tej gry, dzięki temu można każdą z nich pograć i wymasterować, podobnie jak mapy. Ludzie do dziś grają w Q3 i uczą się czegoś nowego o 20 letniej grze... I tak uważam, że za dużo nowości dają :f.
@Haradrim: no niech dodadzą 30 postaci na raz i milion map i cały balans #!$%@? strzeli. Z postaciami maja pod górkę, bo zaczeli od totalnie przekokszonej postaci, to dwie kolejne musieli mocno dobuffowac żeby się do czegokolwiek nadawały