Wpis z mikrobloga

#gownowpis #pomozstudentowi #burzamozgow
Mireczki pomocy. Jestem studentem dziennikarstwa i jutro na zaliczenie muszę wygłosić przemowę w ramach zajęć z retoryki, gdzie mam przekonać grupę studentów do czegoś abstrakcyjnego (np. do wąchania przedmiotów przed dotknięciem). Muszę nawijać o tym ok. 5 minut, jako temat wybrałem sobie "dlaczego warto odpisywać na spam". Oprócz trollowania scamerów i robienia z nich idiotów nie przychodzi mi nic do głowy. Za pomysły serdeczne ZUS zapłać
  • 5
  • Odpowiedz
@czv1: odpisywanie na spam jako ciekawe hobby i spospób na odstresowanie się w tym ciągle pędzącym świecie, metoda na znalezienie nowych przyjaciół, trening własnego "pióra", itd
  • Odpowiedz
@czv1: obejrzyj prezentacje z TEDa na ten temat i nie bedziesz musial szukac innych powodow. Wystarczy, ze przez piec minut strescisz prezentacje.
  • Odpowiedz
@baldi: właśnie mniej więcej w takiej konwencji chcę to zachować, ale nie aż tak stand up'owej jak zrobił to James Veitch. Poza tym on sam trochę zauważył, że marnował na to czas i odciął się towarzysko (ofc rozumiem, że to fake :p ) a ja muszę przekonać, że to coś, czego ludzie potrzebują :(
  • Odpowiedz