Wpis z mikrobloga

Bylibyście Mirki ciekawi jak się produkuje i pakuje trytyki na skalę światową? Właściwie pracuję dla chyba największej a i prawdopodobnie najlepszej firmy która się tym zajmuje na świecie. Niestety nie jestem inżynierem ale swoje wiem na ten temat już. Powiem wam, że nigdy w życiu nie spodziewałem się, że taka zwykła tyrytytka to taki złożony proces od momentu produkcji do chwili jej użycia. W sumie fajnie byłoby reaktywować ideę tagu (chyba) #pracbaza w której opowiadało się o swojej pracy. :) #pracbaza #emigracja #uk
  • 29
@piotrusieQ: A będziesz miał coś do powiedzenia też o komorach testowych? :> Bo jak się dowiedziałem, że dla trytytek buduję się specjalne budynki do imitowania warunków ich zastosowania za grube setki tysięcy euro to byłem w szoku.
@zamioculcas Właśnie nie pamiętam jak się nazywał ale też umarł przez to, że zjeby pisały tam "Przychodzę do pracyz robie kawkę, klikam w komputer xD"

@Alikator mogą być "suche"
@ppawel dzięki
@mozliwe nie chcę robić ama, to nie jest dobra praca do robienia ama - dlatego nie użyłem tego tagu.

@Lisowczyk brawo, popisałeś się. Nie każdy jest na tym samym szczeblu kariery jak Ty, programisto 15k.
@RobaxX nie będę, ponieważ u nas