Wpis z mikrobloga

No powiem wam że po raz kolejny świat mnie zaskoczył :) 2 dni temu napisałem wpis na mirko że szukam swojego pierwszego poważnego motocykla :) (przesiadka z 250).

No i słuchajcie, odezwał się do mnie zielonka @Motolufka, koleszka odpalił sobie internet wsiadł na własny motocykl i jeździł po mazowieckim i szukał dla mnie odpowiedniego motocykla! Przez dwa dni z chłopakiem chyba ze 100 smsów wymieniłem, plus ze dwie rozmowy telefoniczne, i chłopak znalazł dla mnie motocykl!

OGROMNE DZIĘKI! @Motolufka jesteś gość! Od wczoraj jestem dumnym posiadaczem CBF600 :)|
#motocykle
N.....a - No powiem wam że po raz kolejny świat mnie zaskoczył :) 2 dni temu napisałe...

źródło: comment_Ccm9YYvJe40CwLuzpDQ42PipETcnMzpc.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@NiebieskaSowa: Wow super sprawa i gratuluję zakupu sam jeżdżę na CBF 500 ;)
@Motolufka: Świetna akcja i wielki szacunek, tak z ciekawości gdzie mieszkasz w Mazowieckim? Możesz napisać na PW, widać, że ogarniasz temat a ja znam się raczej niespecjalnie na mechanicznych rzeczach, może trzeba coś zrobić z zaworami czy gaźnikami, jestem ciekawy jak ktoś oceniłby mój sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i można się
  • Odpowiedz
@NiebieskaSowa: Dobrze, że nie zapytałeś na forum ścigacz.pl . Stuleje tam by napisały, że lepiej se kup jeszcze jedną 250kę, a na coś większego to dopiero po 40ce i z pisemnym pozwoleniem od mamy. Jak ktoś chce kupić sobie 600ke na pierwsze moto, to prawie monitorów nie osrają, a są ludzie, którzy na pierwsze moto mieli litra i żyją. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Motolufka chciałem napisać na priv, lecz blokada.
Orientacyjnie ile musiałbym przygotować najmniej pln żeby kupić moto pokroju cbf600 cb500, ewentualnie co jest tańszego?
Do tego strój, ile trzeba liczyć?
Miałem kiedyś cbf125
  • Odpowiedz
@Motolufka hejka. Pytanie do Ciebie, przymierzam się do zakupu pierwszego motocykla, prawo jazdy już prawie zrobione :) Mam budżet 10k na motocykl + ubranie. Szacuje że kask + buty + kurtka + spodnie + rękawiczki to ok 3k, jaki motor byś polecał do 7k?
  • Odpowiedz
@NiebieskaSowa: Miałem kiedyś taki, też pierwszy poważny, z ciemnym silnikiem :) Idealny na pierwsze moto () wesołych winkli (i zapisz się na forum hoonda.pl )
  • Odpowiedz