Wpis z mikrobloga

@cyberspace Ten "sikor" (patologia) to tak zwany nurek, podczas nurkowania dobrze jest widzieć wskazówki wyraźnie. Oczywiście taki typ zegarka przyjął się nie tylko podczas nurkowania, to zdaje się ulubiony model Bonda ale nie wiem czy on miał wadę wzroku. :D
@Jendrasss: dlaczego w Polsce? Co jest nie tak z amazonem/ebayem? Tarcza w SKX jest większa o cały 1mm (nawet tego nie zauważysz), poza tym SKX ma wyższą wodoszczelność (200m), stosunkowo bardziej wytrzymały werk (chociaż ten z "5" nie odstaje jakoś drastycznie), jest lżejszy i nie ma tej "piątki", którą kojarzy się z budżetowymi wersjami za 300 zł.
@bialy_gibson Dzięki za wyjaśnienie. Nurkować z nim nie będę, chociaż patent mam, jestem raczej zwolennikiem elektroniki pod wodą :). Dlaczego jak dla siebie to myślę że jednak wybrałem dobrze.
Teraz jeszcze mam chrapkę na jakiś materiałowy sportowy pasek w kolorze czarnym i z białymi przeszyciami. Będzie wyglądał obłędnie ;).
Ale to tarczę ma 007 większą? Takie sprawie wrażenie na zdjęciach.
@bialy_gibson
@Erkis

Panowie pomyliliscie mi się ;). @Erkis wolę mieć jednak szybszy i pewniejszy dostęp do sklepu w którym kupuję. Tym bardziej że kupowałem w ciemno.
Z tego co już wiem tylko upewniam się w udanym zakupie. 5 może się kojarzyć z czym tam chce.
Zegarek kupiony dla mnie nie dla szpanu. Mniejsza waga to też dla mnie na plus.
@Jendrasss: Spoko. Generalnie nie ma się co bać jak płacisz paypalem. Polscy dystrybutorzy narzucają kosmiczne marże, widać to chociażby po twoim zakupie. SKX to już kultowy model, w wersji na pasku nato "bond" wygląda kozacko (i to on jest tym lżejszym w zestawieniu z piątką), ale jak Tobie pasuje "5" to niech się nosi :)

Jak szukasz paska to polecam: https://www.cheapestnatostraps.com/ zwłaszcza nato / parciaki mają dobrej jakości.
@Erkis

SKX to już kultowy model, w wersji na pasku nato "bond" wygląda kozacko (i to on jest tym lżejszym w zestawieniu z piątką),


Właśnie się zorientowałem już po napisaniu posta. Aż się wierzyć nie chce bo jak założyłem swoją 5 wydała mi się naprawdę leciutka i lżejsza od plastikowego g-shocka.

ale jak Tobie pasuje "5" to niech się nosi


Dziękuję! A ze sklepu z paskami na pewno skorzystam ;).