Wpis z mikrobloga

@sherkhaan: moim zdaniem jak na początek to dobry zestaw. A i uważaj żeby upadek był jak najmniej bolesny. Ja tyle szczęścia nie miałem, ale to dopiero w 2 sezonie zabawy z SPD.
@Bramborr: tak też zrobiłem, na najlżejszych ustawieniach wydaje się wypinać bez najmniejszych problemów :)
@saracenxc: koło domu mam plac zabaw z trawnikiem dookoła, trochę dziwnie się miejscowi patrzyli jak jeździłem w kółko i na zmiane wpinałem i wypinałem :D
@mortt: w Holandii na szczęście z reguły to rower ma pierwszeństwo ;)
@damyrade: pytanie czy lepiej przetrącić nadgarstek czy łokieć :/

ogólnie to całe to "uczucie jedności z rowerem"
@damyrade: @sherkhaan: niestety w moim przypadku spadałem z wzniesienia, więc leciałem pierwszy. Skończyło się na zwichnięciu i złamaniu wieloodłamowym głowy kości promieniowej. W rezultacie skończyło się protezą głowy kości promieniowej. NIE POLECAM.
A miał być piękny sezon 2017. Niestety skończył się szybciej niż się zaczął.
@OstatecznyArgument: Myslisz sie kolego, zasady ze jak pedalujesz to rower jedzie uczysz sie od samego poczatku. Jak ktos wczesniej jezdzil na normalnych pedalach i teraz ma wpinane to musi o tym pamietac, a przyzwyczajenia robia swoje. Zgodnie z twoja teoria gdyby dac ci rower, ktory skrecajac kierownica w lewo jedzie w prawo, bedzie latwo ci jezdzic. Starczy tylko pamietac przeciez ( ͡º ͜ʖ͡º)
@sherkhaan moja pierwsza jazda skończyła się glebą prosto w błoto. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałam złe ustawiony blok, nie mogłam się wypiąć lewą noga. Wypielam prawą, a i tak zsiadlam na lewa - prosto na beton pokryty błotkiem.

Blok poprawilam i od tamtej pory żadnej gleby. Dasz radę!
@sherkhaan: mam taki sam zestaw drugi sezon - nie #!$%@? jeszcze ani razu, ze dwa razy byłem blisko, ale zdążyłem wypiąć

Ustaw na minimum na początek i pójdzie, no i zawsze wypinaj tą samą nogę żeby przyzwyczaić