Wpis z mikrobloga

@zofialidia: każdy naród w świecie jak sie gdzies przeprowadza (najczęściej USA) to kultywuje tradycje swojego rodzinnego kraju - patrz latynosi, Azjaci i tak dalej.

Polacy tez powinni, to nic złego miec świadomość i pamietac o swoim dziedzictwie. Piękna historia piękny kraj dawna potęga kontynentu, wspaniała geografia i natura. A wykopek i tak powie "#!$%@? #!$%@? nienawidzę swojego kraju janusze". Ten portal powinien być od 21 roku życia pod groźbą #!$%@? klapkiem
@heterodewiant44: mieszkam od 10 lat w niemczech. Mam zone niemke. Dziecko mowi tylko po niemiecku. Kiedys sie nauczy od dziadkow a jak nie to nie widze problemu. Do czego mu ten jezyk jest potrzebny? Chyba tylko po to zebyscie go nie wyruchali na kase!
Ich dziecko, ich zasady. Pilnuj swojego nosa. A moze to ty jestes taki glupi ze sie z nim dogadac nie mozesz? Wszyscy sie do ciebie musza dostosowac?
@terwer358 morze brudne, góry średnie, architektura, w której dominują graffiti wykonane przez małoletnich wandali. Cieszę się, że wymigrowałem na Tajwan gdzie ludzie nie mają wiecznych kompleksów na punkcie własnego kraju i nie wywyższają go jakoby był lepszy od innych. Nie ma też #!$%@? nacjololo i patologii
@heterodewiant44: @fivechelm: @zofialidia: ja pitole, tracę wiarę w ludzi...
mieszkają w niemczech, do polski nie zamierzają wrócić, to po co dzieciaka męczyć nie dość że cholernie trudnym, to jeszcze mało przydatnym językiem? zamiast tego może się nauczyć angielskiego, hiszpańskiego, albo jeździć na rowerze.
a gadanie o "byciu dumnym ze swojego pochodzenia!" jest na poziomie noszenia koszulek "najlepsze dziewczyny rodzą się w maju" - bo dumnym to można być z