Wpis z mikrobloga

@vg24_pl: zebys krwo nie sprzedal albo nie pozyczyl XD jak ten trend sie rozpowszechni to pozamykaja w #!$%@? te stacjonarne sklepy

hurr durr piractwo takie zle to bedziecie mieli gry na haslo pozyczane za 500zl xD
@Dzonzi: Idk. Może mniejsza kompresja plików pozwalająca zyskać więcej wydajności, co jest istotne w bijatykach, może superszczegółowe modele, może brak powielania obiektów i przygotowanie każdego szczegółu z osobna, może coś innego. Nie wiem, nie znam się, nie jestem informatykiem xD
@Dzonzi: Jak najwięcej, nawet na słabszym sprzęcię ;d
Poza tym, jak pisałem, nie znam się, to takie gdybanie z dupy. Mogłoby się nawet okazać, że stopień kompresji nie ma wpływu na wydajność gry i nawet nie byłbym tym specjalnie zdziwiony ;p
@durielek: no i w ile grałeś i w ile grasz? O ilu zapomniałeś? Ile z nich to jakieś darmo klucze z bundli?

Mając konsolę, mam ten komfort, że jak gra mi się znudzi, albo ją skończę bo jest na raz, sprzedaję z małą stratą - dopłacam jakieś grosze i mam kolejną. Żebym coś sobie zostawił, musi mieć albo super tryb multi, albo świat do którego chce się wracać i grę przechodzić
@vg24_pl: Tylko kawałek Ci się zainstalował w tym czasie, pozwalający na uruchomienie początku gry, reszta leci w tle w czasie grania.

Odczyt z BR na PS4 wynosi x6 czyli jakieś 27 MB/s


@TlustodupyBialorusin: To jest tylko wartość teoretyczna, praktycznie nieosiągalna przy normalnym użytkowaniu, w przypadku napędu w PS4 to średni odczyt wynosi ok. 15 MB/s. A poza tym sporo ludzi ma nawet szybszego neta niż te 27 MB/s, czyli inaczej
@vg24_pl: Ale tak samo przy pobieraniu gier teraz zazwyczaj też już można odpalać zanim się pobierze całość, czasem nawet 10-20% wystarcza, tak że przy szybkim necie to można spokojnie w ciągu minuty już grać.
@vg24_pl: + jak ktoś korzysta z neta mobilnego, czyli 100gb powiedzmy miesiecznie w pelnej predkosci, to juz jest 40GB do tyłu ;) tez odebrałem tego Tekken'a pudełkowego i sie zdziwiłem( ͡º ͜ʖ͡º)