Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznałem dziewczynę na portalu randowym. Po klilu rozmowach zdecydowaliśmy się na spotkanie, które było na prawdę fajne. Po spotkaniu obydwoje stwierdziliśmy, że chcemy się spotkać drugi raz. Podczas spotkania zostało mi zarzucona zbyt duża "oficjalność" z mojej strony. Ona po spotkaniu stwiedziła, że jest przekonana w 99% do mnie, ja też do końca nie jestemy pewny co do jej osoby ale na tyle przekonany, że jestem gotów zaryzykować i zweryfikować to życiem.Na początku naszej znajomości, zaznaczyła mi , że ma problemy w początkowych fazach poznawania facetów. Ona pół roku po związku ja kilka lat bez (być może to było powodem mojej oficjalności). Przed nami kolejne (weekend u mnie- mieszkamy dość daleko od siebie). Jej zachowanie po spotkaniu trochę się zmieniło, zaznaczyła mi, że musi trochę być ona bardziej oficjalna, bo nie wiadomo jak to będzie z nami. Podczas naszych rozmów, brakuje mi jej subtelnego romantyzmu, otwartości i wiadać, że z racji dość niedawno zakończonego związku ma dużo obaw. Nie do końca mi z tym dobrze, przepraszała mnie za to i mówiła, że ma nadzieje, że wszystko będzie tak jak powinno to być podczas kolejnego spotkania.

Pytania:

- spokojnie i cierpliwie czekać do spotkania i postarać się aby było tak jak powinno.?
- myślę nad wysłaniem jej bukietu kwiatów do pracy- dobry pomysł ?:):)

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: wrzuć na luz ( ͡° ͜ʖ ͡°) na wysyłanie kwiatów to za szybko, widzieliście się tylko raz to normalne, że jeszcze nie chcę posyłać ci romantycznych słówek, bo nie do końca wie z kim ma doczynienia zwłaszcza jeśli sam nie jesteś otwarty (i traktujesz to to tak na oficjalnie)
@AnonimoweMirkoWyznania: Bo nie pracuje sama, bo może nie chce się tłumaczyć z portali randkowych znajomym z pracy, bo jej na tyle nie znasz (2 spotkania, 2 różne podejścia od niej), bo może się zwyczajnie bawić i zabijać nudę, bo to świadczy o desperacji, bo inwestujesz więcej niż warto w kobietę której nie zakotwiczyłeś czy to pasją, hobby bądź charakterem, (...)

Potrzeba ci więcej powodów, bo można tak długo. :)