Wpis z mikrobloga

@Dick_Mahoney: no w sumie
chociaż i tak nawet jeśli to były kłamstwa to dla mnie jako dla widza lepsze są kłamstwa niż brak opowieści, bo historia jest taka pełniejsza
no i też dobrze, że Kevin ją znalazł, bo to były te rzeczywiste sprawy i dobrze, że się dobrze skończyły :p
@PyraPrzeznaczenia: ehhh, napisałem właśnie ścianę tekstu, ale jak to przeczytałem to uświadomiłem sobie, że nikt tego nie zrozumie, więc napiszę tylko, że osobiście nie wierzę w ten drugi, alternatywny świat, gdzie zniknęło 98% populacji.
@PyraPrzeznaczenia: Wiem, że doszukiwanie się przesadnej logiki w tym serialu nie ma sensu, ale wydaje mi się, że Nora mogła kłamać. Noo znalazłam naukowca, który zbudował dla mnie maszynę, żebym mogła wrócić, bo przecież nikt wcześniej nie wpadł na pomysł powrotu, choć na chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Choć równie dobrze mogła to być kolejna surrealistyczna rzeczywistość na wzór tej Kevina, która miała pozostać zagadką.
Tak czy
@Kevin00: też mi się wydało to mało prawdopodobne
taka trochę naciągana ta opowieść była
chociaż gdyby wziąć ją na serio to może ten gość od maszyny nie afiszował się z tym za bardzo i niewiele osób wiedziało, że umie zrobić taką maszynę
no i może Nora nie przekonała go od razu tylko łaziła za nim miesiącami czy coś

no ale mogło też być tak, że kłamała

ale mi i tak podoba
@PyraPrzeznaczenia:

matt uważał, że w siódmą rocznicę odejścia coś się wydarzy - nic się nie wydarzyło.
kevin senior uważał, że jeśli nie odśpiewa deszczowej piosenki to świat się skończy - nie skończył.
uważali kevina za jezusa XXI wieku - nie był nim.
wayne z pierwszego sezonu uważał, że jest jakimś mesjaszem - w drugim okazało się, że był tylko oszustem.
kevin widział patti - bardzo możliwe, że to był tylko jego
kevin widział patti - bardzo możliwe, że to był tylko jego wymysł.


@kshl: co do tego to raczej nie był to jego wymysł, bo ten gość z wieży też ją widział

matt wierzył, że jego żona po opuszczeniu jarden znowu wpadnie w śpiączkę - nie wpadła.


@kshl: a co do tego, to tutaj faktycznie się mylił, ale dość niezwykłe było to, że w ogóle obudziła się ze śpiączki i zaszła
@PyraPrzeznaczenia:

a co do podróży Nory no to Matt to potwierdził, Kevin mówił, że od Matta dowiedział się o tym


chciała uciec od kevina, więc poprosiła matta żeby tak mu powiedział. uważam, że matt i laurie wiedzieli co się działo z norą, ale na jej życzenie nie mówili tego kevinowi. w końcu to przed nim ukryła się w australii.

podróż nory jest tak samo prawdziwa jak samobójstwo laurie podczas nurkowania xD
a co do tego, to tutaj faktycznie się mylił, ale dość niezwykłe było to, że w ogóle obudziła się ze śpiączki i zaszła w ciążę


@PyraPrzeznaczenia: może cud, a może tylko przypadek. dla zwycięzcy wygrana w lotto będzie cudem, dla nas zwyczajnym statystycznie możliwym przypadkiem. właśnie o tym pisałem, matt może uważać to za cud a my razem z nim, ale wcale nie musi w tym być niczego cudownego. :P