Wpis z mikrobloga

Kurier z #dpd właśnie zrobił mi awanturę bo nie było zaznaczone które piętro! Było ich dwóch (gdzie jak zadzwoniłem na infolinię to pani nie wiedziała dlaczego mogło być dwóch!) koleś prawie rzucił we mnie paczką, nie potrzebował podpisu, nawet nie pozwolił mi zweryfikować jej stanu, bo po prostu spier*#%lili!

#duzy
#szacunek
#dpd #kurier
  • 8
@Kecq: nic to nie da, sam podpisze. Moją paczkę wyrzucili dwa kilometry dalej na innej ulicy do czyjegoś ogrodu (???), gdyby nie uczciwy właściciel tamtego domu który zadzwonił pod mój numer (był na etykiecie na paczce) i oddał bezinteresownie to byłbym stratny na kilkaset złotych (telefon siaomi). Swoją drogą sam znalazca powiedział że współczuje i nakazał kłócić się z kurierem bo "znalazł paczkę rzuconą obok schodów". Nikt więc odbioru nie podpisywał
@Kecq: cholera w sumie racja, ale wtedy byłem niepełnoletni więc chyba sprawę sądową musieliby prowadzić za mnie rodzice a w to ich nie chciałem mieszać więc odpuściłem - w końcu na szczęście paczkę dostałem.

Wczoraj zamówiłem okulary z Warszawy, tym razem nie odpuszczę jak znowu coś zawalą (ʘʘ)
@darvd29: zawsze strasz paragrafami czy sądem. Momentalnie zmienia się podejście a o swoje trzeba walczyć za wszelką cenę a nie dawać się dymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kecq: straszyć straszyłem do tego nie trzeba być wiekowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jak mówię cała walka na nic bo stali przy swoim regulaminie srata tata dopóki by pozwu nie zobaczyli to nie odpuszczą. Same problemy z DPD miałem, u innych jeszcze nigdy.

Co najlepsze 90% przesyłek zamawiam i wysyłam InPostem, zarówno listy polecone dawne, nowe minipaczki i paczkomaty, tylko raz rozwalili mi wagę szklaną, zawartość