Wpis z mikrobloga

Mirki z #gametrade #nintendo #konsole handluje ktoś regularnie na gametrade? To działa analogicznie do allegro? Na coś zwracać uwagę przy zakupie? Ktoś może odrzucić moją ofertę? Jakiś haczyk musi być, bo niektóre tytuły mają podejrzanie niskie ceny na BN - podejrzewam zatajanie okładki z Nintendo Classics ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
@Jorzi:
Cześć,
Ja korzystam już od jakiegoś czasu.
Preferuje wymianę bądź kupno/sprzedaż na żywo. Jeszcze nie kupowałem żadnej gry wysyłkowo, ale zdarzyło mi się wymieniać - zwracałem uwagę żeby kontrahent był zaufany + miał jakieś tam pozytywne komentarze.

Tak, ludzie mogę odrzucić Twoją ofertę.

Ogólnie ja się skupiałem tam na rynku PS4 - więc nie wiem jak z Nintendo :)
@QuaLiTy132: @1392c309a2da8ca65641315bf7dc62f2: akurat nie szukam punktów wymiany - zarówno G4Y jak i Cex jest dostępny u mnie, ale jestem typem lurkera przygruchacza, który woli zostawiać w sklepie pieniądze niż gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Krzyszy: dobrze słyszałem, że jest tam jakieś płatne konto, aby móc wystawiać/kupować więcej? Rozumiem, że wymiana polega na dogadaniu się przez aplikację co jest w jakim stanie, kto wysyła pierwszy, i
@Jorzi: eeeeeeee jedyne co zapłaciłem portalowi - to grosz - jako potwierdzenie konta i danych, a żadnych innych opłatach nie słyszałem (a kupowałem jak i sprzedawałem). O ile sam czegoś nie wiem (a jeśli nie wiem o tym, to raczej nie było mi potrzebne)
To wygląda tak że wbijesz grę jaką chcesz w wyszukiwarkę - wypluwa Ci tą grę i ludzi którzy ją mają - od razu pokazuje kto chce sprzedać