Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mirki!

Nie wiem czy pamiętacie jeszcze wykopowe CB radio - Aplikacja #heyyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W każdym razie po kilkumiesięcznych ciężkich pracach i prób znalezienia wspólnego języka z inwestorem wypuściliśmy, nową, poprawioną wersję aplikacji. Nie stać nas jeszcze na super promocję, ale ruch w aplikacji nawet się kręci :) Zachęcam do pobrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla tych, którzy nie wiedzą/nie pamiętają - Heyyka to #startup z Olsztyna, anonimowa #aplikacje społecznościowa.
W #facebook musicie mieć znajomych, żeby z nimi porozmawiać, a w Heyyce rozmawiacie z ludźmi, którzy są blisko Was i których prawdopodobnie nie znacie. Dodatkowo możecie umieszczać wiadomości publiczne, przypięte do Waszej lokalizacji, które trafią do użytkowników w pobliżu. Use case - jedziecie spontanicznie nad morze i szukacie zakwaterowania. Zostawiacie wiadomość publiczną w której pytacie o wolne pokoje, a reszta Heyykersów w pobliżu pomaga Wam znaleźć zakwaterowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poprawiliśmy wszystkie zgłaszane błędy i wdrożyliśmy wszelkie sugestie. Jeśli koncept Wam się spodobał to ściągnijcie, przetestujcie i zostawcie feedback ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwolę sobie zawołać wszystkich, którzy uczestniczyli w poprzednim znalezisku.

PS. Nie zrobiliśmy jeszcze wersji na iOS, ale prace trwają. Myślę, że w ciągu miesiąca aplikacja będzie dostępna w AppStore

#gdansk #gdynia #katowice #komunikator #krakow #lodz #lublin #olsztyn #polska #poznan #programista15k #programowanie #technologia #warszawa #wroclaw #szczecin #kielce #rzeszow #bydgoszcz #katowice #czestochowa #lublin #bialystok #googleplay

@mruvek123 @romper1111 @sir_pszemek @Trelik @Kajetan83 @mirkobiniu @kseroboy @kankosek @Qrix @kb_zwrl @Keleos @azazelson @kipowrot @rafaelmet @kartezjusz6644 @lionbest @tepiciel_absurdow @NiePasek @cebulazord @happier @Oskarbb @TheRealMikz @maddie @krzyskle @static_blue @naiwnimoimilucmi @Turbostuleja @mavfly @Lechu1777 @Fenrirr @baldi @Mirek_z_Mirkowa @Fyji2 @qqqruqq @zyciejedo @RufuSx @lucash9 @LAN_gusta @fujiyama @Radioaktywny_Pasztet @panantonim @Crazy_summer @którzy @szpongiel @szakal555 @wrzesien @paqfaq @ryhu @silver111 @miniCZOLG @p__m @burak_cukrowy @ProfiBoy @s0k0l_pl @alegoraco @szybko @mają @persona @Dreszczyk @pawka @dariusz666 @dlpl @widmo82 @osama @havkeye @inver @Hooke @haxx @frugofan95 @graczu @rzet @Monoxide @adk @todo @futomaki @kawkanorbert @michalszklarski @banglard00 @duga @nie @Pesio @aril222 @WrzeszczPoranny @aligatoreck @batgirl @gruby_rychu @Harry19911 @loginek0 @trochejanusz @Gieekaa @rozbit @sectra @luxresh @czarna_mamba @kurczaczak @highlander @Sokar @Lord_Of_Terror @sfro @Thunderlane @tekon @RzecznikWykopu @TheQuake @onea @ceowwa @moocker @megaloxantha @RzultySamochut @prosiaczek @4kroki @kayo @Vanwartith @webh @black @saginata @lexx23 @nicari @pies_ogrodnika @mimic @ventillo @Kangur100 @Bohun_Zygmund @GrzegorzPorada @kot_w_krawacie @havocki @WutkaBXL @mostlycloud @nihon @Bartholomew @będą @mccloud @Endrius @Luck_89 @andwhatnow @szad7 @andrzej666 @graf_zero @Somanautyka @audiokoks @robot_ @Gwozdziuuu @podstawiony @Eoghan @LouieAnderson @robertad @guitarrox @Mordeusz @loonie @K_R_S @m__r @akwes @simperium @się @apee @Roszp @OhRene @wnerwiali @mandziok @kawaiimaid666 @daww1234 @wisniowy_smak @mdfk @TomekRazDwaTrzy @dave8 @dawid @niechcacy_przypadkiem @Niekumaty_ @kszksz8 @pawel @pendeho @beduaz @MozeSuker @JablkowyAndroid @vibro_vagins @CzapkaG @PogromcaLewakow @sailor_73 @AssAssMan @Ze_Arcadio @majlo1985 @matowoszary @wataha1271 @Zhai @StaraSzopa @paaszczaktaxi @Tosca303 @KiLo @hipokampO_o @prezydent_wykopu @tomkolp @grzegorz @mx2 @arturfartur @ruun @far_away @vostok @uzamkniete @Domenico @JerryBoy @Krupier @piwniczak @maliczek @kpvWYYnUU4 @imlmpe
Pobierz gentooh - Drogie Mirabelki i Mirki!

Nie wiem czy pamiętacie jeszcze wykopowe CB ra...
źródło: comment_qodlQTwTrAzMszqT8tysHDw0W5DH5Rmr.jpg
  • 97
@gentoo_h: Nie mieliśmy kasy na marketing, byliśmy niedoświadczeni i nie potarfiliśmy rozwiązać efektu tzw. błędnego koła, czyli ludzie przychodzili ale nie było treści, więc odchodzili, a treści się nie tworzyły, bo ludzi nie było.

Wydaje się nam też, że pomysł był nie do końca potrzebny.
@mdfk: Nie śledziłem historii Insta, wiem tylko, że FB wykupił go za gruby hajs. Z tym, że trudno mi uwierzyc, zeby nie włożyli dość sporej sumy na marketing to raz, a dwa USA to zupełnie inny rynek. Podobno jeśli chodzi o trudność w pozyskiwaniu userów i ogólnie otwartości na nowości to Polska jest mega trudnym rynkiem.
@gentoo_h po przeczytaniu waszej 4 stronnicowej polityki prywatności byłem pozytywnie nastawiony, prawie zainstalowalem Coś jakoś jednak miałem przeczucie i zajrzałem w uprawnienia appki. Chyba konkurujecie z fb jak równy z równym. Kontakty, SMS, pamięć, mikrofon, kamera, zarządzanie procesami i wbracjami. Serio, dla aplikacji ala cb radio?