Wpis z mikrobloga

@radziuxd: ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak coś gra dobrze zoptymalizowana jest stałe 60 klatek (więcej i tak nie ma, jest zablokowane) trzyma na minimalnych wymaganiach (GTX 660/GTX 750 Ti lub odpowiednik AMD) na ustawieniach medium i coś tam high z recenzji na steam wynika.
@kirk85: Zobaczymy. Wiem, że to Tekken i w ogóle, ale mając PS4 naciąłem się kilka razy na hajs, szczególnie na badziewia Ubisoftu (tfu!) czy np. ostatniego NFSa i teraz na spokojnie chcę ogrywać piraty, a jeśli gra będzie warta moich cebulionów - kupić. Gdybym mógł w ten sposób grać na konsoli to zaoszczędziłbym jakieś 7 stów. ( ͡° ʖ̯ ͡°) ##!$%@?
jasne spoko, też marzę żeby tłuc po sieci, ale nie kupiłbym nic bez uprzedniego sprawdzenia darmowej wersji z torrentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@radziuxd: Powiem tak. Jak miałem parę miesięcy temu najbardziej aktualnego pirata Fallout 4, to po zakupie oryginału dostałem w prezencie 15-20 stałych klatek/s :)
Ale wiem, co masz na myśli z tym sprawdzaniem, bo sam tak zrobiłem w opisanym przeze mnie przykładzie ;)
@kirk85: @lolikon: @alWdIjJpz18nHw:
Mając w pamięci tę rozmowę chciałem tylko dla ścisłości dodać, że pirat, którego ściągnąłem pozwala grać po sieci przez Steam. Co prawda tylko z innymi posiadaczami tego samego cracka, ale spoko, ich nie brakuje, a ja głównie chciałem tylko pograć z koleżką z UK. Morzna? Morzna.( ͜͡ʖ ͡€)