Wpis z mikrobloga

@kasza332: nazwij to wprost że ściągasz haracz w imieniu mafii zwanej państwem która uzurpuje sobie prawo do pobierania opłat za prowadzenie biznesu na "jej terenie", zupełnie jak klasyczna mafia tylko nie ogranicza się do jednego miasta tylko prowadzi ten bandycki proceder na terenie całego kraju.
  • Odpowiedz
@kasza332: nie głosowałem na korwina bo z częścią jego poglądów się nie zgadzam ale jestem zwolennikiem wolnego rynku i nie popieram socjalizmu. SSmani tez uważali że robią coś przydatnego wiec pewnie Cię nie przekonam ale według mnie to co robisz jest bardzo szkodliwe dla społeczeństwa i w realnym życiu nie chciałbym zadawać się z osobą biorącą czynny udział w tym procederze.
  • Odpowiedz
@MisterWolf: Skąd taki dziwny wniosek? Po prostu kiedyś prowadziłem firmę w Polsce, a teraz wszystkie moje działalności są porejestrowane za granicą właśnie przez opresyjność mafii państwowej działającej na terenie na którym żyje. Argument że mogę się wyprowadzić to nie argument, w przypadku klasycznej mafii też możesz przenieść swój biznes poza ich terytorium jeśli nie pasuje Ci płacenie haraczu. Zabawne że gdy ktoś nie jest zwolennikiem socjalizmu to według Ciebie musi być
  • Odpowiedz