Wpis z mikrobloga

#!$%@? właśnie był u mnie w domu dzielnicowy (w sumie to do męża bo na niego jest internet). W sprawie takiej ,że ktoś z naszego IP w 2013 roku ściągnął film "Drogówka"! Kazał przyjechać za godzinę na komisariat złożyć zeznanie...najgorsze w tym wszystkim jest ,że my nawet nie oglądaliśmy tego filmu....Ja go nie ściągałam, mąż tym bardziej bo nawet nie wie jak. Czy zabiorą mojego peceta? Co za klimat na piątkowy wieczór...

#torrenty #filmpolski #filmy #policja #prawo #sciaganie
  • 30
@wymarta: skoro drogówka, to mandat wlepią i tyle ( ͡º ͜ʖ͡º)

Niczego nie dawaj, mów że to nie Ty. Pobieranie na własny użytek jest zgodne z prawem. Gorzej, jeśli to były torrenty - wtedy udostępnianie jest już karalne.
@Arveit: Jakby nie było udostępniania to by nie było wezwania, to chyba logiczne.

@wymarta: Mów że nie pamiętasz albo że miałaś sieć WiFi bez hasła i każdy mógł tam pobrać. Nawet jakiś znajomy albo random z ulicy co siedział pod blokiem/domem. Ty nie korzystasz, nie znasz się, zarobiona jesteś.
@darek-jg: PC jest mój prywatny, net jest na męża.Z jakiej racji? ;)
@Arveit: nie wiem jaie IP ale mamy w tej samej sieci net od 2011 pod tym adresem. Miał nasz adres i męża dane.Napisałam torrent ponieważ jak już to z torrentów, ale tego filmu nie ściągnęłam. Nawet go nie oglądałam.
@WillyWonka: czemu zarzutka?