Wpis z mikrobloga

Witajcie Mireczki
Dla najbardziej nadpobudliwego Mireczka mam do #rozdajo #spinner LED (wyniki w niedziele)

Co należy zrobić?
1. Wystarczy zaplusować wpis oraz obserwować profil @CzajnaPL (zapraszam także do obserwowania tagu #czajna)
Zielonki nie biorą udziału w #rozdajo

Dodatkowo kilka ciekawych promocji

Spinner LED z głośnikiem Bluetooth za 5.99$ z kodem DSGMJUNE6

Spinner Relief Metal za 2.99$ z kodem DSGMJUNE3

Spinner Tęczowy kwiat za 4.13$ z kodem DSGMJUNE2

Xiaomi Redmi 4X 3/32GB (global - B20) za 119.99$ z kodem 4XK4G

Xiaomi Mi Max 2 4/64GB za 282.99$ z kodem ZVNE

Xiaomi Mi Mix 6/256GB za 567.05$ z kodem phone

Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier za 129.99$ z kodem GBPL14S + darmowa przesyłka Priority line

XIAOMI 4K Mi Box Android TV International za 51.48$ z kodem LITB5USCJJUN

XIAOMI Roidmi 2S - Model BFQ02RM (obsługuje rozmowy głosowe) za 12.99$

Kamerka sportowa GitUp Git 2 Pro za 97.60$ z kodem BGGitUp

Programowalne oświetlenie LED na koło roweru za 19.99$ (normalna cena powyżej 50$) + wysyłka z EU (5$)

Listę z najlepszymi promocjami przedmiotów Xiaomi znajdziecie pod adresem

Zapraszam do śledzenia:
Czajna.pl Facebook
Czajna.pl Twitter

#gearbest #banggood #czajna #gitup #lightinthebox #gamiss #xiaomi

źródło: comment_Etcj1xi9wMAZxKYfxQgT33RWkmQRFESc.jpg
  • 22
nie ogarniam o co chodzi z tym krecacym się gownem

@Kynareth: Ja też nie wiem, ale łożyska (mechaniczne, toczne, żeby nie było) są same w sobie fajną zabawką… ale ciężko takie sprzedać jako zabawkę (jak np. przeróżne magnesy), domyślam się więc, że stąd rozwinięcie pomysłu obudowy
@Kynareth: pozwolę sobie rozwinąć myśl @staa. Oprócz tego że jest to cholernie tania zabawka to jeszcze zapewnia zajęcie dłoniom. Często u osób stresujących się występuje nawyk np. klikania długopisem czy inny wkurzający ludzi dookoła badziew. Swoją drogą dlatego żartobliwie mówią na to "autism toy". Poprzedni bajer tego typu czyli fundowany na kickstarterze fidget cube też zrobił furorę. Ja na ten przykład od dłuższego czasu wszędzie biegam z kostkami do gry.
@Kynareth

nie ogarniam o co chodzi z tym krecacym się gownem.


Albo yoyo, jak można się jarać jakimś gównem na sznurku LOL, albo jeszcze lepiej, filofun, #!$%@? dzieci wpadły w szał i kupują kawałki plastiku i je zawijają, co to za idiotyzm.

Jeżeli nie rozumiesz dziecięcego hajpu na bezsensowne zabawki za grosze to znaczy że jesteś po prostu stara. Zapomniał wół jak cielęciem był.
źródło: comment_FvxKM5Al4zcPfnEPAh0f0B7NG5uvlkVu.jpg
@to_jest_chyba_kurcze_zart pamiętam jak za gówniaka popularna była taka zabawka jakby koszyk z piłką która się wystrzeliwało i w ten koszyk trzeba było złapać, lub drewniana wersja z kulką z dziurą i rączką z patykiem a to połączone sznurkiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jeżeli nie rozumiesz dziecięcego hajpu na bezsensowne zabawki za grosze to znaczy że jesteś po prostu stara. Zapomniał wół jak cielęciem był.


@to_jest_chyba_kurcze_zart: Gościu, ale ludzie kupują po kilkaset złotych jakieś spinnery, a filmy POKAZ SPINNERÓW, JAKIMI NAJDROŻSZYMI SPINNERAMI SIĘ BAWIŁEM!? mają po kilka milionów wyświetleń xD WTF też wiele tego przerobiłem, ale na tubie jest jakiś chory szał na to :D Chociaż pewnie jakby były kiedyś filmiki (no i internet)