Wpis z mikrobloga

@profuone: beznadziejnie będzie wyglądać. Najlepiej starzeje się old school, bo kontury są grube i jest to styl ponadczasowy. Dotworki są piękne świeże, ale po czasie zaczyna przypominać bardziej rozlaną plamę. Nie polecam na rękach, czy nogach gdzie będzie narażone na słońce, ruch, otarcia, bo to tylko przyspieszy degradacje.
  • Odpowiedz
  • 0
@profuone a jak mają wyglądać? To normalne tatuaże i zachowują się tak samo jak realistyczne, oldschoole itd. Szczególnie, że pokazujesz prace (o ile się nie mylę) Dotyka, więc gościa, który zna się na wbijaniu tuszu.
  • Odpowiedz
@mrzyn:

a jak mają wyglądać?

Chodzi o to, czy tak jak @mielnik69 napisał, kropki zleją się w jednolitą masę? czy może delikatnie się rozmyją, ale nie na tyle, że by to nie wyglądało schludnie.
nie znam nikogo kto zrobił dziarę takim stylem, więc pytam tutaj.

I słusznie zauważyłeś - prace dotyka. I u niego chcę zrobić tatuaż
  • Odpowiedz
  • 0
@profuone spokojnie, kropki to będą kropki. Mam mały fragment tatuażu w tej technice, robiłem go jakieś 4 lata temu i wszystko jest tak jak było podczas dłubania. No i fajnie, że wybrałeś konkretnego gościa do roboty. To będzie Twoja pierwsza dziarka?
  • Odpowiedz
@mielnik69: @mrzyn: Na przedramieniu.
Czyli jak dobrze rozumiem, jeśli higiena i pielegnacja będą ok, to nie powinien się dużo zmienić.

I dziarka pierwsza :) Chociaż nie do końca go jeszcze wybrałem, bo nie wymysliłem sobie jeszcze wzoru.
Śledzę go z dobre pół roku, aż tu nagle okazuje sie że w lipcu wpada dziarac do Wrocławia.. i się trochę spiąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz